Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tűrjük még, hogy...

Meddig tűrjük még, hogy ártalmatlan állatokat bántalmazzanak?

Figyelt kérdés

[link]


itt történt a szomszédos kis településen...

szerintem ebből vérbosszú lesz, a kommenteket elnézve.


Mikor lesz végre valami elrettentő ítélet, hogy ne is próbálkozzanak ezek az elmebetegek???


2010. aug. 18. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérbosszú?! Ugyan már, azok a commentelők csak ilyen monitor hősök...
2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez ellen nem tudsz tenni semmit. Én egy darabig árgus szemekkel követtem nyomon ezeket a történéseket, volt hogy egy napra 2-3 ilyen eset is adódott. Igazából azt sem tudom, mi alapján szelektál az országos média, mivel ugye van olyan állatkínzás, ami bekerül pl híradóba.

El se akard képzelni, hogy nap mint nap hány ilyen eset történik, csak éppen nem tudsz róla.

Ha jól tudom 2 év szabadságvesztéssel vagy pénzbírsággal sújtható aki gerinces állatot súlyosan bántalmaz.

Szerinted ez kit fog vissza? Kit érdekel, és kit hat meg?

Józsi bácsi piripószörcsögön, úgyis kinyírja a kutyáját ha útban lesz, ugyanúgy ahogy a megszületett kismacskákat falhoz csapja, vagy a kóbor macskákat felakasztja mert megtizedeli a galambjait. És ki tudja meg? Senki.

És sajnos ezekből a Józsi bácsikból baromi sok van.

És akkor ne beszéljünk a tizenéves hülyegyerekekről, akiknek az állatkínzás a legnagyobb hobbi, vagy akik a kutyájukat macskákon "trenírozzák", és estig lehetne sorolni.

Hogy mi lenne a megoldás? Jó kérdés...

2010. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Megoldás? Egyszerű. Börtön. Letöltendő börtön büntetés. Ilyen súlyos esetért, vagy 2-3 év.


Utána kétszer is meggondolnák, hogy agyon verjenek-e egy kutyát vagy macskát.

2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen balf.sz törvényeket hoznak, és ilyen az állattartási kultúra Magyarországon, addig sajnos kénytelenek vagyunk tűrni...
2010. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!