Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon gazdik! Valaszolnatok...

Bichon gazdik! Valaszolnatok nehany kerdesemre?

Figyelt kérdés
A Bochon mennyire hamar tanul?mennyi idos koratol kezdjem el tanitani neki az ulj,pacsi es hasonlokat?
2010. aug. 18. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szia

nekem 4 hós bolognese-em van,és 3 és fél hónaposan kezdtem tanítani...átlag 10-15 perc alatt megtanulta az egyszerűket...mostmár tudja:szépen vedd el,ül,pacsi,hozdd vissza,és szépen sétál melettem...

2010. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gratulalok.nekem 2 es fel honapos a bichonom.az anyja olyan,mint a tied,az apja bichon frise.
2010. aug. 18. 21:25
 3/19 audryenne ***** válasza:
Nekem havanesem van. Nagyon gyorsan tanulnak. Szerintem 3-3 és fél hónapos korától már bőven lehet tanítani. Soha nem lehet elég korán kezdeni :)
2010. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

nekem is havanese-em van,nagyon gyorsan tanul..sztem olyan 3 hónapos korában kezdtem el tanítgatni..most egy éves..eddig ezeket tudja:

marad

ül

pacsi

gurul

piti

kúszik

puff(halottnak tetteti magát..marha cuki:DD

öl(ilyenkor két lábbal rádugrik:DD

2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
utolsó: hogy tanítottad meg arra, hogy öl? :)
2010. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
valakit magam mellé állítottam,és és rámutattam a térdére és mondtam hogy "öl"és ugye azt hitte kaja van a kezemben ezért felugrott..miután ez megvolt adtam neki jutalomfalatot..aztán ezt sokszor megismételtem,aztán növeltem a távolságot hogy messzebről fusson oda,és gyorsan:DDszerintem egy ilyen kis méretű kutyától ennyi tellik ha az öl szóra gondolunk..sajnos lábadról ledönteni nem tud:DDD
2010. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

En nem tudom eldonteni milyen bichonom van,az allatorvos mes annyira b.u.n.k.o. hogy tolem kerdezi,hogy milyen fajta is a kutyad?

Az anyja gondor szoru az apja egyenesebb szoru,kicsik...a kutyamnak inkab egyenesebb a szore.segitenetek?

2010. aug. 19. 21:58
 8/19 dorakindti ***** válasza:

Havanese: egyenes szőrű, és színes.

Bolognese: göndör szőrű, fehér

Frise: nagyobb testű mint a bolognese, de a szőre ugyan olyan

2010. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem egyenes a kutyam szore es feher es a fejenel kicsit sotetebb.akkor most havanese?
2010. aug. 20. 14:37
 10/19 anonim ***** válasza:
mutass képet róla! töltsd fel ide: [link] :)
2010. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!