Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajokból keveredhettek...

Milyen fajokból keveredhettek ki az alábbi kiskutyák? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Az biztos, hogy Golden Retriever van bennük.Azért érdekel hogy mekkorára nő meg,nagyobbra vagy kisebbre mint egy Golden Retriever.


2010. aug. 18. 19:32
 1/7 Norczy ***** válasza:
talán valami terrier lehet még a szőrük miatt. de ahogy elnézem őket golden méretűek lesznek, bár azt nem írtad hány hónaposak, így kicsit nehezebb.
2010. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a goldent azért írtad, mert az anyukájuk az. Nos, keverék kutyusoknál igencsak nehéz jósolgatni, de általában az anyuka mérete meghatározóbb. Persze ez nem azt jelenti, hogy esetleg nem maradnak tacskó méretűek.
2010. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak egy fajból, Canis lupus familiaris.
2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
golden,némi labrador vonás is feltűnik,de ez szerintem régebbre mehető vissza.
2010. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hónaposak a képen,goldent azért írtam mert oda volt írva a honlapon.
2010. aug. 18. 19:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még valamit,fontos lenne.Egyébként neten találtam golden kölyök képeket,azokra nagyon hasonlít!
2010. aug. 18. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
itt a közelünkbe is ugyanilyen kiskutyák vannak, és én valami golden-tacsi keverékre gondoltam... de lehet, hogy tévedek. nagyon édik :)
2010. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!