Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire van elöl a kutya a...

Mennyire van elöl a kutya a fontossági sorrendben?

Figyelt kérdés

Most nem olyanokra vagyok kíváncsi, hogy pl a kutyám fontosabb mint a családom. Hanem a napi dolgokbna mennyire van előtérbe helyezve a kutya (főleg lakáskutya). Írok pár példát:

Reggel amikor felkeltek, rögtön felöltöztök,nem is törődtök magatokkal, és már mentek is le a kutyával, hogy ne kelljen sokáig tartania a pisit.

VAGY

Reggel felkeltek, kényelmesen lezuhanyoztok, megreggeliztek stbstb, szóval magatokkal foglalkoztok először, és csak utána viszitek le a kutyát.


Másik példa:

Este rohantok haza a munkából, hogy minél elöbb hazaérjetek szegény kutyához aki 9 órája egyedül van otthon.

VAGY

Este munka után még beugrotok a boltba vásárolni, mondván azt a plusz 20 percen még simán kibírja a kutya.


Szóval ilyesmikre gondolok. Ti melyik kategória vagytok?


2021. márc. 15. 06:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a nevelesi-fejlodesi szakaszban volt (foleg szobatisztasagnal), hogy mindig a kutya volt az elso.


Amiota viszont felnott es az eletunk beallt egy rendre, most a szokasainkhoz igazodunk.


Reggel etetes es utana visszaszundi ... 2 ora mulva megyunk egy nagy setara ... delutan nincs kaja, de koradelutan megyunk a kovetkezo nagy setara .... este 6 orakor vacsi es este 10 utan egy rovidebb seta csak itt a kornyeken. Erre alltunk be.


Termeszetesen ha a kutyanak napkozben barmikor valami problemaja van, akkor egesz egyertelmuen jelzi, hogy mit szeretne ... ha a setat jelzi, akkor termeszetesen azonnal leviszem.


Ha ellazaskodnam a kutya jelzeset vagy nem vennek rola tudomast ... erre az esetre vettem egy profi takarito gepet :)))

2021. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Kertes házban vagyok, de a környék idiótái miatt bent vannak a kutyák amíg dolgozom.

Felkelek, felöltözöm és kimegyek velük, majd miután kikakilták magukat a kertben indulunk sétára.

Miattuk vállaltam el csak 6 órás munkát, kevesebb fizetésért nyilván.

Hazafele sietni szoktam, kivéve ha valami miatt előbb el tudok szökni melóból. Ha fél órával előbb eljövök akkor egy 20 perces bevásárlás is belefér, mert akkor még mindig 10 perccel előbb hazaérek.


Bár amióta nemrég az egyik meghalt, ha eljövök melóból előbb már nem megyek sehova, minél előbb haza akarok érni akkor is. Kevés az az idő amíg élnek, nem pazarolom el semmire.

2021. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Reggel felkelek és egyből megyünk le, ha jó idő van csak cipő fel, és megyek úgy ahogy éppen vagyok. Munka előtt közvetlenül megint leviszem, munkából rohanok hozzá, hogy levigyem, nem megyek nyaralni a klasszikus értelemben miatta, kb harmadannyit keresek, mint amennyit kereshetnék, de nekem olyan munka kellett mellé, ami miatt nem kell messze mennem, ha nagyon kell akkor haza tudok ugrani gyorsan, minél kevesebbet dolgozzak stb.
2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!