Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segít valamit ha felforralt...

Segít valamit ha felforralt vízben fürdetem?

Figyelt kérdés

Természetesen lehűtve.

Néha tiszta lucsok,de a rendes csapvíztől vakarózik. Viszont a mocskot le kellene valahogy mosnom róla,még ha nem is samponnal,hanem csak tiszta vízzel. Vajon ha kiforralom a vizet is ugyanolyan sz@r lesz a víz?


2021. márc. 15. 17:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hát,a tiédet az eső,az enyém meg nincs kint,hogy moshassa. Javarészt benti kutyáról volt szó. A kérdés érthető volt,ha értetlen vagy ,akkor ne írj választ.


19! Igen, ez beválik és működik is,ha nem hempereg a sárban. Nyílván ha a hasa,lába saras,akkor nem kerítek nagy feneket a dolognak. De van az a pont,amikor nem pereg le a kosz.

2021. márc. 15. 20:35
 22/23 anonim ***** válasza:

"Hát,a tiédet az eső,az enyém meg nincs kint,hogy moshassa. Javarészt benti kutyáról volt szó. A kérdés érthető volt,ha értetlen vagy ,akkor ne írj választ."


Nalad van valami baj a szovegertessel ... ez en kutyam belvarosi szobakutya! :)))

2021. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Eso mossa ... annyit jelet magyarul: nem furdetem a kutyat ... a kutya kutya ... a kutya a normal eleteben sem furdik ... tudod miert? ... mert kutya :)


Egyebekben a kutyam szore csodalatos: ledobja magarol a koszt ... hiaba furdik meg valami dagvanyban, amikor megszarad es lepereg a kosz, olyan tiszta mint ha kimostam volna a mosogepben :)))

2021. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!