Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baj a mentett kutyákkal?

Mi a baj a mentett kutyákkal?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés van ebben a kategóriában, amiben valaki kutyát szeretne venni. Elég gyakran leírják válaszként, hogy "én tudok egyet egy menhelyről, ami pont jó lenne neked", vagy hogy "miért nem viszel el egyet menhelyről?", stb. Ezek a válaszok minden esetben le vannak pontozva, még akkor is mikor a kérdező irreálisan alacsony összegért szeretne kutyát vásárolni és le is írja hogy nincs pénze drága, fajtatisztát venni tenyésztőtől. Miért? Mi a baj a mentett kutyákkal? Nekünk 2 is van, illetve van egy fajtatiszta "papírosunk" is, és eddig nem véltem felfedezni köztük különbséget. Aki szerint nem jó ötlet menhelyről magunkhoz fogadni kutyát, az ennyire divatmajom, és azzal akar hencegni hogy neki több százezres kutyája van? Vagy csak annyira gonosz hogy szerinte nem érdemes megmenteni a kutyákat onnan? Ha valami ritka fajtáról van szó, akkor azt megértem hogy sokat fizet érte, de ma már ott tartunk, hogy egy buldogért is kifizetnek sokan 300 ezret, pedig tele vannak velük a menhelyek. Szóval én nem értem... Miért lett divat mostanában ez mentett kutya ellenesség?

2021. márc. 16. 12:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%

#16

gyönyörű példáját hozod a határtalan ostobaságnak :D szerencsétlen proli

2021. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%
remélem ezek a minőségi kutyázók egyszer olyan helyzetbe kerülnek, hogy őket is a törzskönyvük alapján értékelik :D
2021. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
42%

kérdető, szerintem ne foglalkozz senkivel. vedd magad mellé azt a kutyát, akivel szimpatikusak vagytok egymásnak.

akik a törzskönyvet szajkózzák, nem sok mindent értenek. számukra a törzskönyves kutya kb azt jelenti, mint amikor megveszi a 10 éves bmw-t aztán ott parkol vele a panel árnyékában. csak arra kell neki hogy felvágjon vele, miközben otthon rohad a fürdő. de legalább lehet a papírt lobogtatni, hogy törzskönyves kutya-áóudi

2021. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
86%

20-as, fejezd ezt mar be, te nem vagy tenyeszto, semmi kozod a szakmahoz, csak van egy kutyad, ki tudja honnan :D

Latom a hulyebbnel hulyebb valaszaidat, a multkori par kerdesed is egyszeruen katasztrofa volt, szoval nem kellene itt provokalni tobbet.

Koszi :)

2021. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%
20-as mekkora lúzer már :D
2021. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
16%
Na megjöttek a karakterbántók, de amit leírtam, abba belekötni nem tudnak, csak a karakterbe :D
2021. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%
Minden ponton bele lehetne kotni az osszes kommentedbe, kedves “tenyeszto ur”, azonban tok felesleges, ugyse erted meg :D
2021. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Amugy Hoze ur multkor is vagy harom helyen elhencegett azzal, hogy masfel millios kutyat vett allitolag, szoval mar most szembement a sajat allitasaival. En komolyan elvezem olvasni mekkora hulyesegeket hordanak itt egyesek ossze :D
2021. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt kétféle ember van. aki irtózatos baromságokat ír, meg aki röhög rajta
2021. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
#29 Pontosan:D Visszajárok nézni a fejleményeket:DD
2021. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!