Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha légpuskával meglőtték a...

Ha légpuskával meglőtték a kutyámat a kertemben, van értelme feljelenteni, ha nem tudom, ki tette?

Figyelt kérdés
Én még sosem hallottam, hogy a rendőrök utánajártak volna, kinek van légpuskája ilyen miatt.

2021. márc. 17. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
ha valóban belőttek, akkor az állatorvos igazolásával menj a rendőrségre. Légpuskával sem lehet udvarokba belőni. Sem kutyára, sem csak úgy.
2021. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképp tegyél feljelentést, biztos hallottad már, hogy "ismeretlen tettes ellen", ha ez is ilyen lesz.

Egyébként nem fogják tudni kideríteni, hogy ki tette, én ajánlanám kamerarendszer elhelyezését.

Van gyanúsítottad? Tehát pl szomszéd, aki rühell téged és/vagy a kutyádat, aki szóvátette, hogy nem tetszik neked hogy a kutyád ugat/megeszi a csirkéit amik áttévednek hozzátok/pusztán létezik?

2021. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Egy szabvány gyenge "magyarosított" légpuska egy borosüveget se tud összetörni 5 méteren túlról, szóval a tettes szinte biztos, hogy az egyik szomszéd. Mindenképpen feljelentést tennék, akkor is, ha nem lesz meg a tettes. Utána 2,5 méteres trapézlemezzel raknám végig a telekhatárokat, hogy többé ne lehessen se belátni, se belőni a kertbe.
2021. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2021. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen tegyél feljelentést! Lehetett volna ott egy gyerek is, akit meglő!
2021. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Tegyél feljelentést, ártani nem árt.
2021. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Azt látom, hogy te nem törődsz a szomszédaiddal, ráadásul a kutyádat kutyába se veszed. És még van képed a kutyáddal takarózni. Talán nem kellett volna hónapokon keresztül hagynod, hogy a kutyád ugasson folyamatosan. Ha számított volna neked a kutya, akkor az családtagkén a lakásodban élne veled. Így nem tudták volna meglőni. Ha meg ugatott volna, azt elsőként te hallottad volna meg, nem a szomszéd. A kutyád meglövéséért te vagy a felelős, nem az aki megtette. A kutyádat sajnálom, de remélem, hogy te a pokolra jutsz.
2021. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%
17 bepállott odalent?
2021. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Te jutsz a pokolra...Szerinted joga van belövöldözni egy magánterületre, te agyhalott 17-es??? Ha a gyerekem játszik és hangos, akkor azt is lelövi??? Amúgy hol írtam, hogy ugatós kutya? Nem is ugatós...Falun meg amúgy ugat a kutya, ha nem tetszik menjen vissza a panelba, ott majd meg hívja a rendőrt mert fingani mert a felső szomszéd. Nem szeretnék ilyen életképtelen szomszédot. Be nem jöhet a kutya, de ez nem a te dolgot, de ez még nem jogosítja fel a lövöldözésre, ha ugatna akkor se. Jelentettelek, remélem kicsesznek innen, te mocsok!
2021. márc. 30. 09:17
 20/20 A kérdező kommentje:
Gondolom az ilyen magadfajta mérgezi le a kutyákat, nagyon bátor módon, ahelyett ha baja van, inkább jönne át és szólna. A sunyi fajtáját lövöldözzön az ilyen mocsadék önérzetes szemétláda.
2021. márc. 30. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!