Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit írjak egy kennelnek?...

Mit írjak egy kennelnek? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeretném felvenni a kapcsolatot egy kennellel de sajnos nem tudom hogy mit írjak az első e-mailba, sokat segítenétek ha leírnátok hogy mi legyen benne az elsőben. És hogy az árra mikor és hogy kérdezzek rá, meg ilyenek.És ha várólistára kerülök arra kérdezzek rá hogy hányadik vagyok (ha igen hogyan)? És mikorra várható az az alom amiből az én kiskutyám lesz?

#kutya #állat #új család tag
2021. márc. 17. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én első körben arról érdeklődnék, hogy terveznek-e almot a közeljövőben és ha igen, akkor várhatóan mikor. Szerintem felesleges addig igényekről és árakról csevegni, mert ha nem terveznek mostanában almot, akkor úgy sem tőlük fogsz vásárolni.
2021. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezért keresed meg őket. Nem azért hogy körüludvaroljátok egymást. Leírod miért érdeklődsz, megkérdezed milyen áraik vannak, mikorra várható a kölyök.
2021. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én írtam egy bemutatkozó levelet, elmeséltem a kutyás múltamat, milyen helyen élek, mik a céljaim, pár szót magamról (életkor, mit dolgozom, ilyesmi). Ezután volt egy csomó kérdésem hozzá, az egyik közülük az volt, hogy milyen árra számítsak körülbelüli. Mindenre készségesen válaszolt, neki is lejött, hogy amúgy normális ember vagyok.
2021. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Igaz én nem tenyésztőnek, hanem menhelynek írtam, de hátha segít :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Üdvözlés


Ez és ez vagyok, ezért és ezért írok.


Kérdések


Elköszönés


Nem kell túlbonyolítani, 6 mondat az egész. Igaza van a kettesnek. Nem kellenek barokk körmondatok, meg ne kerülgesd a témát. Megkérdezed amit tudni akarsz és kész. Ha épkézláb levelet írsz annak már örülni fog, amennyi írástudatlannal találkozik egy nap alatt.

A lényeg, hogy mindketten kikerültetek már az óvodából, nem kell játszmázni.

2021. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Te jó ég #4! Szerintem sok ember a házastársának nem számol be ennyire részletesen az életéről, mint te egy menhelynek! :D
2021. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#6 Én is csak lestem, de amúgy nem vicc, a menhelyek ilyeneket kérnek, sőt, még küldenek ezen felül egy komplett kérdőívet, olyan kérdésekkel, hogy pl:

[link]

2021. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
6os, ilyen bemutatót kértek tőlünk, ha valamilyen fajtajellegű kutyát kerestünk volna akkor azt is le kellett volna írni mit tudsz a fajtáról.
2021. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
#7 linkje nagyon gáz.
2021. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2021. márc. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!