Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szárazsamponról vélemenyek?

Szárazsamponról vélemenyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta az eladó, hogy ez nagyon jó minőségü, akár naponta is használhatom. Tényleg így van? Mondjuk, ha naponta nem is, de hetente kifésülhetem vele a bundiját? Fehér kutyus, rengeteget játszik kint, hamar koszos lesz.
2010. aug. 19. 09:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha utána megnyalja magát, nem árthat neki?
2010. aug. 19. 09:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha állatkeresk-ben veszed nyilván nem. De a legegyszerűbb az eladótól kérdezni, nem gondolod?
2010. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, azt mondta nagyon jó, nem árt neki, stb, de azért gonoltam megkérdezem itt is, hogy biztos legyek.
2010. aug. 19. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy eladó mondta már nekem, hogy a Belcando a létező legjobb kutyakaja, szóval már nem nagyon bízom meg bennük.
2010. aug. 19. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz nekem is van sz@rt sem ér :S
2010. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem használ, csak az érdekel, hogy nem ártalmas a bőrének, vagy neki, ha véltlenül belenyal?
2010. aug. 21. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a gyártók is gondoltak. Nem lesz semmi baja, nyugi :)
2010. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy rontja a bőr és a szőr természetes ellenállóképességét, öntisztulási képességét, mint a normál samponok, hiszen ez is oldja a koszt és a zsírt, tehát a természetes, egészséges zsírréteget is ami védi a bőrt és a szőrt. Ha naponta használod iszonyat száraz lesz a bőre, viszketni fog és ebből jön majd a vakarózás, irritáció, idegesség, szőrhullás.

Semmilyen vegyszert nem egészséges túlzásba vinni. Sztem hetente 1-nél ne használd a szárazat se gyakrabban.

2010. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, gondoltam én, hogy mégis túlzás, hogy minden nap lehet.
2010. aug. 21. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért vizet adj hozzá! :D

Na,de viccet félretéve, jó, de csak max hetente fürdesd vele a kutyust. Tudom, hogy az eladó azt mondta, hogy naponta is fürösztheted vele, de ő csak ezt azért mondta, hogy hamar elfogyjon és menj megint venni!

2010. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!