Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt most miért csinálta?...

Ezt most miért csinálta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos kiskutyám, nagyon aranyos, meg minden, de mostanában elég hülyén viselkedik. Mindenhová be akar mászni( kinti kutya). Ma például odamentem hozzá, mire felém kapott és én elhúztam a kezem. Erre elkezdett ugatni rám, csak nézett és ugatott, majd mikor elindultam, hogy elmenjek onnan, belekapaszkodott a zoknimba és ugatott tovább. Ilyet máskor is csinált már, de akkor azzal magyaráztam, hogy épp rászólok, mert olyankor kaját vettem el tőle, amit nem szabadott volna megennie. Pluszba még nem igazán hallgat rám, mert mikor bevesz a szájába valamit, úgy kell vele kergetőzni, mert ha elindulok felé, már rohan is el, hogy nehogy elvegyem és nem adja oda. Ez miért van és hogyan szoktathatom le róla? Főleg az ugatás izgat engem a másik mellékes.

Köszi!


2010. aug. 19. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kutya?

Még csak 3 hónapos. Játszani akar. Természetes h ugat, hiszen most fedezi fel a hangját, játékból ugat, nem azért mert meg fog támadni. Azért szalad el előled, ha van nála vmi. Az alomban a testvéreivel is így játszott, kergették egymást.

Az alapokra már elkezdheted megtanítani, de ne várj tőle még akkora eredményeket, hiszen még csak 3 hónapos. A lényeg h játszva tanuljatok.

Sok sikert!

2010. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen normális dolgokat csinál. Csak játszani szeretne. Később már nem lesz ilyen.
2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
Remélem nem lesz túl nagy kutya. Ha 3 hónaposan le akarja harapni a kezed, később biztosan sikerülni fog neki.
2010. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!