Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyátok füvet eszik, ti...

Ha a kutyátok füvet eszik, ti hagyni szoktátok?

Figyelt kérdés
Elég forgalmas helyen szoktunk sétálni, így én nem tudom neki jó szívvel hagyni, nehogy nagyobb baj legyen belőle, hogy összeeszik valami mást is. Csak rám szólt valaki, hogy hagyjam neki, nem véletlenül eszi. Egyet is értenék, ha családi házban laknánk és a saját füvünket enné. Ti mit gondoltok erről?
2021. márc. 18. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy kutyás a macskafű tablettát ajánlotta, az ő kutyája is legel. Az enyém egészséges, a kajájával sincs probléma, néha csak úgy rákap a legelésre. Kipróbáltam ezt a tablettát, akkor nem legel, ha kapja. Amúgy nekem nem is az a gondom, hogy összeenne mást is, hanem a fene tuja, hogy nincs-e valamivel leszórva, leöntve az a fű, ami a kutyának nem tesz jót, akár csak véletlenül is.
2021. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Persze, bár ő nem füvet eszik hanem bokornak a levelét, ha ez kell a gyomrának, teljesen oké.
2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyusom akkor szokott füvet enni, ha unatkozik. Például elviszem sétálni, összefutok egy ismerőssel, leülünk, beszélgetünk. Akkor nekiáll enni, na ilyenkor tudom, hogy unja magát és viszem tovább. Szerintem ne engedd neki, ki tudja mi minden van azon a füvön.
2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem engedem neki mert sok felénk a kóbor kutya, de a kertbe eheti.
2021. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Az otthon, kertünkben növőt bármikor, de idegen helyen, ahol ki tudja milyen nyavalyát összeszedhet más/kóbor állatoktól, ott nem hagyom, hogy egye.
2021. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is sokszor legel.

Van, hogy mindjárt utána ki is hányja.

Van, hogy ha pl rosszat evett, azután kihagy egy étkezést, akkor túlteng a sava.

Volt, hogy éjjel elkezdett csuklani, mindenáron ki akart menni, le kellett vinnem és csak akkor múlt el a csuklás, miután legelt.

2021. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Rendes hussal etesd meg fott zoldseggel es erdekes mod nem fog ut menti fuvet enni utana....
2021. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!