Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék 10 méteres automata...

Hol tudnék 10 méteres automata kutyapórázt venni elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnénk venni a kutyánknak egy hosszabb automata pórázt, de vagy csak 8 méterest találunk, mint leghosszabb, vagy pedig olyan horribilis áron, hogy az nem igaz. Ti esetleg ha vettetek ilyet, azt honnan és milyen árban? (Sokat megyünk vele erdős/rétes részekre, ahol imád előre szaladni és szaglászni fajtájából kifolyólag, ezért lenne a legjobb a 10 méteres.)

2021. márc. 20. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van 10 méteres is. Igaz, 20 ezer.


[link]

2021. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék.

10 méter 15ezer Ft.

2021. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Én valamiért mikor neten kerestem, mindenhol 25ezer vagy többért láttam.
2021. márc. 20. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez egyáltalán nem drága... Méterenként alig 1000 Ft. Ilyen méteráron sima pórázt nem kapsz.
2021. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Jo minosegu poraz ... en is vettem es szerettem hasznalni ... ma mar poraz nelkul setalunk ezert elajandekoztam egy masik kutyasnak, de ez a giantos cucc tenyleg jo ... megeri az arat, barmennyire is soknak tunik ... lenyegesen jobb minoseg mint az 5000-es flexi szarok :)


Ja, nekem kozepazsiaim van ... ezt csak aztert emlitem meg, hogy kibirta a bazinagy kutyam viselkedeset es ugy ajandekoztam el, mint ha uj lenne.


Tenyleg jo minoseg.

2021. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!