Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve annak a huzalnak...

Mi a neve annak a huzalnak ami az automata pórázokban szokott lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék külön vásárolni, de mivel azt sem tudom mi a neve, elindulni sem tudok hogy merre keressem, illetve hogy egyáltalán kapható e így, külön.

2018. máj. 21. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2018. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát két féle van, a zsinóros és a szalagos, de hogy hol lehet magában vásárolni nem tudom. Tudnék linket találni, de csak németet az meg gondolom drága lenne.
2018. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) fogalmam sincs, úgyhogy lehet hogy valami hasonlóan strapabíró és könnyű anyag után nézek, mert 25 méter kéne belőle :/
2018. máj. 21. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
25 méteres flexi?? Azt hogy és minek? Egy 8 méteres flexi simán jó, a 25 méteres szerintem nem működne megfelelően, ilyen esetben egy hosszú pórázt szoktak venni amit pl fressnapfban lehet venni. Nekem 8 méteres flxim van + egy 10 és egy 15 méteres sztenderd póráz. A 15 méteres szalagos kényelmetlen és nehéz(28 kilós kutyához nem elég egy zsinór), a 10 méteres már teljesen jó. Szerintem felesleges a kutyát 25 méter távolságig csatangolni hagyni, főleg hogy ha az miatt kell a práz mert nem behívható akkor ha bármi történik vagy valaki szembe jön az kellemetlen vagy veszélyes szitukat szülhet, mivel sem oda jutni nem tudsz gyorsan sem visszafogni nem tudod elég gyorsan és megfelelően.
2018. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Találtam paracord zsinórt, de ilyet még sosem fogtam kézbe, nem tudom vajon ilyet lehet valahol budapesten kapni?
2018. máj. 21. 10:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4# :D Teljesen jogos. Azonban ez nem egy kutyának és nem is egy macskának lesz, csupán az anyag az ami nekem kellene egy teljesen más célra :)
2018. máj. 21. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah így már értem :'D hát ha bemész egy nagyobb barkácsboltba tutira találsz méretre szabható anyagot, olyat amit keresel.
2018. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!