Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni automata...

Hol tudok venni automata pórázt nagytestű kutyának, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Interneten tudsz rendelni vagy esetleg fressbapfban vagy valami állatboltban.
2016. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az enyém 75 kg-ig van, tényleg jó, amilyen súlya van személyvédelemre is használható (olyan nehéz, hogy akárkit orrba lehet vágni vele) Flexi Giant Xl van ráírva, 8m-es, allatboltba vettük, kb egy tízes volt.
2016. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# ez az önvédelemre használat mekkora ötlet :DD én is ráleltem arra a pórázra és csak pislogtam hogy "vazze ez mekkora..." :'D
2016. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hány kilós a kutyád?
2016. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, ha tőlem kérdezted, akkor 45 kg körül, de még kölyök (10 hónapos)
2016. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nenah válasza:
én SOHA nem vennék nagy testűnek "csúzlit" (flexi póráz),tapasztalatom szerint a sétáltatások során ha egy nagy testű kutya neki indul (kutyát,macskát lát) elszakad azonnal :) nekem egy 9 hónapos amstaffom van,aki igen csak 20 kg körül van már szerintem és neki muszáj a lánc póráz,mert a másikat elszakítja simán a kis bulldózer :D
2016. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kutya tud szépen sétálni, akkor mehet neki a flexi szerintem. Sajnos mivel városi környezetben nem igazán lehet póráz nélkül sétáltatni, így egy kicsit szabadabb megoldás a flexi. Persze, ehhez kell, hogy az ember vissza tudja hívni a kutyáját bármiről, de szerintem ez akármelyik kutyánál alap. De ha egy 50 kg-os kutya megindul, kevés ember tudja megtartani erőből (nő vagyok). Én városban flexivel viszem, lehet azt is rövidre fixálni, de el is mászkálhat szaglászni, és az emberek sem kapnak sikító frászt :)
2016. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!