Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd utcán kiszaladt...

Szomszéd utcán kiszaladt kapunyitáskor a pásztorkutya, és megmart 1 yorkiet sétáltatás közben. 3 centin kellett varrni. Mit tehet a sérülést elszenvedett?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 14:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem minek írsz ki kérdést, ha mindent mindenkinél jobban tudsz?
2021. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
Hát kérj kártérítést a gazdatol
2021. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Az is lehet, hogy a sértett kutya kezdeményezte az össztűzést (szerencsétlenségére véletlenül éppen kapunyitás előtt vagy közben), de attól a még a támadó kutya gazdája a felelős.
2021. máj. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
45%
Ez is csak azért írta ki a kérdést, hogy beanyázzon a válszolóknak. Grat.
2021. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy tényleg a válaszokra kíváncsi, ez esetben kapott választ a megfelelő mennyiségben.
2021. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
42%

Ez egy kamu kerdes?

Ha egy pasztorkutya elkapta volna akkor a yorkie mar nem elne. Ha csak figyelmezteteskent hozzakapott mert esetleg iritalta a yorkie hiszterikus ugatasa akkor meg oruljon a gazdi hogy meg el az olebje. Tobb esetben is jartam mar igy,hogy az egyebkent nyugodt pasztorkutyamat felhergelte valami kis hisztis oleb aki folyton ugatott,ezt persze nem irja le a kerdezo de biztos vagyok benne hogy igy van,a pasztorkutya nem tamad ok nelkul!

2021. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%
Kamu nem kamu kérdés, mindegy is! 26-os, a pásztor kutya gazdája hibás, mert a kutya kiszaladt az utcára és ott tett kárt. Tehát közterületen egy felügyelet ( tehát póráz stb. ) nélküli eb kárt tett valakiben. Lehetett volna egy visító gyerek is ennyi erővel. Joggal kérhetnek kártérítést. Ha nem megy, fel kell jelenteni, mert legközelebb egy ember lehet az áldozat. Mondom úgy, hogy nem vagyok egy feljelentgetős típus.
2021. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

nem kamu


fajtajellegű keverékekről van szó


nem 5 kg os yorkie, de kicsi, nem 150 kgos pásztorkutya hanem 40-50

2021. jún. 15. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!