Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora mozgás igénye lehet...

Mekkora mozgás igénye lehet egy 7 éves németjuhásznak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Az én nj-m nemrég múlt 7 éves.

A kölyökkori nyüzsgéstől eltekintve ma is elvárja a megszokott sétát, labda utáni rohanást télen-nyáron.

A mozgásigény függhet az izületek állapotától. a súlytöbblettől és úgy általában egyéni szokott lenni.

2021. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Az én németjuhászom mindjárt 7 éves lesz. Naponta szoktunk menni hosszú sétára illetve ha olyan az idő akkor biciklizni is. Emellett kutyás sportoktatásra is viszem. Úgy érzem ezt mind nagyon igényli, és szereti is.
2021. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én németjuhászom (munkavonalas) 10 éves, de baromi nagy mozgásigénye van. A napi 2 órás séták mellett még simán bírja az egésznapos túrát vagy akár a több órás úszásokat is.


Séta után még simán labdázunk a kertben, szóval neki sok kell.


De ez nagyban függ az egészségi állapotától is, meg attól, hogy mit szokott meg.

2021. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!