Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan büntetitek meg kutyátok...

Hogyan büntetitek meg kutyátokat ha az asztalról kaját lop?

Figyelt kérdés
Az én 5-6 hónapos kutyusom töbször meg próbálja kissebb és NAGYOBB sikerekkel. Már veszekedtem vele, a popsijára is kapott de hiába.
2010. aug. 19. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2010. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Suhanc72 ***** válasza:
100%
Tegyél preparált kaját az asztalra. (Kívül fasírt, belül cseresznyepaprika.) Amikor lelopja és megeszi fájni fog neki (+ szerintem neked is),de nehogy ellágyulj. A grabancánál fogva jól rázd meg. Szerintem 2-3 alkalom után megtanulja, hogy nem jó buli ellopni a másét.
2010. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nem lop :) De annyi a kulcs, hogy kitartóan, minden alkalommal, a lehető legdühösebben el kell zavarni az asztal környékéről is, ha tetten éred, és utána egy jó darabig ott hagyni büntiben ahova zavartad, úgy, hogy onnan nem mehet el sehova, mert folyamatosan figyeled, és visszazavarod. Ebből gyorsan tanulnak.
2010. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elozo valaszolo nagyon jo tippet adott szerintem beválhat.egyetértek vele
2010. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lop nagyon megszidni és elzavarni aztán nem foglakozni vele legalább egy óráig!

az a lenagyobb büntetés neki, ha semmibe veszed.az is foglalkozás ha folyton visszazavarod a helyére, akkor is rá figyelsz.

megütni semmiképp sem szabad.

nekem ez vált be.

2010. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Suhanc72 ***** válasza:
Tudom, hogy az én ötletem kissé brutál, de kaukázusimnál csak ez vált be. Ha nem ennyire makacs fajta, akkor a 17.13 válaszoló módszere lehet tuti. Azt meg kifelejtettem, hogy soha ne üss rá a kutyára. A grabancrázós módszert viszont egy vakvezető-kiképző lánytól tanultam: az anyakutya is (majdnem)így feddi a rakoncátlankodó kölyköt, ezért ez a büntetésforma az ösztönein keresztül hat.
2010. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Én morgok és vicsorgok, ha valaki a kajám közelébe jön. Ezt megértik. Ha valaki nagyon értetlen, még rá is ugatok és harapok.
2010. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem lopott. Ha kölyök korában megtanulja, hogy az asztalról semmit sem vehet el, nem is fog.
2010. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mudi. Eddig olyan kis okos ügyes volt, most meg 2 napja megbolondult. nem csak lop, kergeti a macskát ugassa a szomszédot, most voltunk az erdöbe nem jött ha hívtam. iskolába járunk de nem sokat segít.Annyira ugatott, hogy még egyszer kidobtak az óráról. `tthon meg mindent megcsinál. Hát most kétségbe estem.
2010. aug. 19. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan iskolába biztos nem mennék többet, ahol ilyen előfordul, hogy kidobnak az óráról.
2010. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!