Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska kaját adhatok kutyának?

Macska kaját adhatok kutyának?

Figyelt kérdés
Whiscats táp

2021. márc. 23. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Néhány alkalomtól nem lesz baja, de huzamosabb ideig ne ezzel etesd, mert a kutyáknak teljesen más a tápanyagigénye
2021. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alletta ***** válasza:
54%

nem.

nem véletlen van külön kutya/macska kaja.

2021. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát én azt még macskának sem adnám, kutyának főleg nem
2021. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha most az egyszer csak az van otthon (bar mondjuk ha macskad van se kene ilyen szemettel etetni), akkor adhatod.

Egyebkent pedig nem. Jobb lenne valami minosegi tapot nezni neki kerdezo.

2021. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Whiskas, jo reklam, szar beltartalom, macskanak se valo, nemhogy kutyanak. Legnagyobb baj vele, hogy tele van izfokozoval es sóval, egy ido utan a kutyad vesebeteg lesz, ha huzamosabban ezzel eteted.
2021. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel hulladék, teljesen mindegy, milyen állatnak szánod, ártasz vele. Igen, macskának is.


Ugyanezen, vagy még jobb áron is kaphatsz jó minőségű tápot kutyának és cicának is. Nézz szét zooplus-on.

2021. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez így van,májat ,húsleves aprólékot ,ami megmaradt azt adjál neki,ha megnézed kb 5% a hústartalom és a többi csak ballasztanyag
2021. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs más és éhes a kutya, a semminél jobb. De huzamosabb ideig nem ajánlott (macskának sem.)
2021. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer adhatsz neki, beteg nem lesz tőle, viszont egyáltalán nem fedezi a tápanyagigényét.
2021. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszhelyzetben adhatod, ha nincs mas. Pl talaltam egy kutyust elazva az esoben, behoztam magamhoz de a lakasban nem volt otthon semmi olyan kaja, ami kutyanak jo lenne. Addig adtam neki macskakonzervet. Aztan miutan megnyugodott a kutyus elvittem megnezetni, hogy van e benne chip, de nem volt. Igy aztan hazafele megalltunk kutyakajaert:) azota is velem van:)
2021. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!