Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem szereti a láncot....

A kutyám nem szereti a láncot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak pár napról lenne szó megkötni de ő sír meg mindent megtesz,hogy szabaduljon.Megnyugtatom de utána megint kezdi.
2010. aug. 19. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább zárd el, egy különálló részre. ha meg tudod oldani.
2010. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz neki hozzá szokni ha eddig mindig szabadon volt de ha muszáj akkor muszáj, ez van. Sokszor az ember sem csinálhatja azt amit szeretne...
2010. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 riita. ***** válasza:
100%

Miért kéne pár napra láncra kötni??

Egyedül lenne vagy miért??


Inkább kennelbe zárd be vagy keríts el egy helyet ahova be tudod zárni addig..nem csodűlom,hogy sír szegény..

2010. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Én téged vernélek láncra pár napra, és megnézném, hogy sírnál-e. Állatkínzó.
2010. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
csinálj egy kis elkerített részt, ha ennyire nem bírja simán megfojthatja magát...
2010. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

Egyetértek 20:50-essel. Ez tényleg nem szép dolog. Hogy éreznéd magad láncra kötve néhány napra????

Ez már tényleg állatkínzás. Te még a jobbik eset vagy, de vannak olyan kutyák is, akik egész életükben láncra voltak kötve. :S:S Már bocs. :S:S

2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Mármint a harmadik 20:50 essel értek egyet. :) Az állatkínzós 20:50-essel. :S:S
2010. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
én nem értem, miért kell fikázni szegény, látszik, hogy rendesen tartja a kutyáját, és érdekli a sorsa, valószínűleg nem azért írta ki a kérdést, mert leszarja, mi van vele. És biztosan speciális helyzet, és nagyon fontos lehet, ha ezt kell tennie, lehet nem a legjobb megoldás, de azért nem kéne rögtön ezzel az állatkínzó fa.zsággal jönni..sok buzgómócsing..Sajnálom, hogy offoltam, de annyira felhúztak..Egyébként lehet jobb lenne megkérni egy ismerőst, hogy vigyázzon rá addig, mert lehet ajánlgatni kennelt, de ha csak pár napról van szó, most minek csináljon ekkora beruházást szerencsétlen..
2010. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha normálisan van tartva a kutya és van elegendő helye van ja és ha ez csak ideiglenes megoldásnak kell akkor ne hordjátok már le a kérdezőt hogy állatkínzó....

Az én kutyám is láncon volt 2 napot míg készült a kennel de muszáj volt mert másképp kiszökik. Akkor én is állatkínzó vagyok?!

2010. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Az utolsóval értek egyet.
2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!