Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és nyúl összeszoktatása?

Kutya és nyúl összeszoktatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni!

Nálunk van egy nemsokára 1 éves kistestű kutya, és ha együtt lennének egy szintén közel egy éves nyúllal (még nem tatálkoztak) akkor mennyire viselnék el egymást?

Mire kell figyelni, mit kell csinálni hogy ne egye meg a kutyám a nyulat, stb. Mindenre kíváncsi vagyok! 4-5-6 napot lennének együtt, nem tudjuk őket elválasztani egy percre sem

Segítsetek nekem! Nem csak arra vagyok kíváncsi, amit leírtam, hanem mindenre

Köszönöm előre is!



2021. márc. 27. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
En ... vagyis mi ... jarunk olyan retre setalni, ahol vannak uregi nyulak. Ne aggodj, a nyul sokkal furgebb a kutyanal ... igaz nekiiramodik, de amikor latja, hogy a nyul sokkal furgebb, akkor feldja az uldozest :)
2021. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

És hogyha nincs a kutyamban vadászösztön, akkor is ki van zárva? Kérlek ne nézzétek hülyének :D

Köszi az eddigi válaszokat

2021. márc. 27. 20:02
 13/15 A kérdező kommentje:
A nyuszika elég félős, kell idő hogy megszokjon akár engem is, de utána azt akarja hogy gyömöszöljem xd
2021. márc. 27. 20:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a vadászösztön számít, hanem egyszerűen a kutya máshogy játszik, mint egy nyúl. Ami kutyák között semmiség, az a nyúlnak sérülés, akár trauma, akár halálos sérülés is lehet.
2021. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És ha egyáltalán nem játszanak és csak úgy találkoznak (fokozatosan, nyugodtan), hogy pórázon van?
2021. márc. 27. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!