Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki egy légtérb...

Van itt olyan, aki egy légtérben tart kutyát és nyulat vagy tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktattátok össze őket?

2014. júl. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én, shar pei és hörcsög. Ki szoktuk venni, a sharp nem foglalkozik vele, mert nincs benne semmilyen vadászösztön. Mikor felvigyáztam egy terrierre akkor meg elzártuk, mert már a szagától meg volt bolondulva.
2014. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem van egy nyuszi és egy tengerimalac is és ugy hogy születésétöl fogva vele volt a nyuszi is és a tengerimalac is:)
2014. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kutyáimmal együtt van, papagájok, nyúlak, tengerimalacok, hörcsögög, halak, teknősök, macskák. úgy szoktattam egybe hogy együtt voltak elejétől fogva és vigyáztam hogy ne bátsa őket, aztán megszokta és ma már nemis kell rájuk nézni se akkor se bántaná :D
2014. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Staffim van es tengerimalacom volt, fel eve ment el 7evesen.

A malacka mar 6 eves volt, mikor a kutya kolyokkent hozzank kerult. Megtanulta, hogy a malackat szeretgetni kell, sose bantotta. Pedig boven van a kutyamban vadaszoszton.

2014. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nyulat tartottam kerítés mögött ketrecben. németjuhászom 1 hónapig tudta türtőztetni magát...
2014. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ismerősömnek volt egy tengerimalaca és egy kutyája.A kutya az udvaron volt ismerősöm meg kivitte a tengerimalacot a kutyához.A kutya véletlen rálépett a tengerimalacra.A tengerimalac meghalt :/
2014. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkell nevelni a kutyát, megkell tanítani neki hogy nemszabad
2014. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!