Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bírni fogja a hosszú sétát?

Bírni fogja a hosszú sétát?

Figyelt kérdés

Van egy kistestű keverék 10 éves de jó kondiba lévő ivartalanított szuka kutyusom.

Kb. Október óta ma voltunk sétálni 1 órát.

Kertes házban, kinti-benti kutya.

2 hét múlva a barátaimmal kirándulni mennénk a Szalajka-völgybe ami minimum 4 óra séta.

Vinni akarom a kutyám is.

Szerintetek bírná a 4 órás sétát ha 1 órás séta után ilyen időben liheg?


2021. márc. 27. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Azért liheg, mert meleg van.

Hasonló távot szoktatok máskor menni?

2021. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd. Nekem volt egy igazi,kissé dagi,lusta paneltacskóm. Hirtelen ötlettől vezérelve vittem magammal a tokaji hegyet megmászni,rendes túrista útvonalon, sziklákon,dzsumbujon át. Hát,a kutyám hamarabb felért,mint én,sosem láttam olyan fittnek és nagyon élvezte. :)
2021. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyebkent miert nem setaltatod rendszeresen?
2021. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ideális esetben fokozatosan kéne hozzászoktatni.


Én a 12 éves csivava - tacskó keverékemmel kirándulok rendszeresen, de ő hozzá is van szokva. Bírja gond nélkül, szed porcvédő készítményt, jó formában van a korához képest.

2021. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
en azt gondolom, nezd meg az idojarast. ha melegebb lesz vidd, vigyel neki vizet. Ha huvos, ne kockaztass, inkabb hagyd otthon.
2021. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Vigyel neki is vizet,kajat.

A setakhoz vigyel vizet. Es itasd.

2021. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy az a lihegés milyen mértékű. Én még nemigen láttam csukott szájjal sétálni, mozogni kutyát.
2021. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!