Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan pároztassam a 2 éves...

Hogyan pároztassam a 2 éves csivavámat?

Figyelt kérdés

Csivavámat szeretném pároztatni, hogy legyenek kiskölykei meg hogy el is tudjak adni belőlük (1-et tartanék meg).

Már kinéztem neki a legolcsóbb fedeztetőt (eléggé le vagyok égve sajnos :S) Mit kell pontosan csinálnom? CSak odaviszem a kutyusomat és ők elvégzik a dolgot, ugye? Nekem nem kell végignézni, ugye? Köszi a válaszokat :)


2010. aug. 20. 00:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy.

Ha vágysz egy kiskutyára, akkor

1. hozz egyet egy menhelyről, vannak kicsik is

2. szedd meg magad anyaglag egy kicsit, mert 1 kutya pénzbe kerül, 2 pedig kétszer annyiba.

Amúgy irtó tudatlan vagy, nem való neked egy kutya sem.

2010. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Akiteki ***** válasza:
87%

Nem hiszem el!!!!

Tényleg ilyenekkel vagyunk tele?

Kedves kérdező! Vidd el ivartalanítani a kutyádat. Még jobban le leszel égve, ha egy rakat kölyköt csinálsz neki.

Pont elég kutya van a menhelyeken, nem kell szaporítani a számukat.

Ha nagyon le vagy égve, add oda valakinek a kutyádat ajándékba és már nem kell rá költened.

2010. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De én nem keveréket hanem fajtisztát szeretnék.

És nem kell pénz se a fedeztetésért mert kiskutyáért fedez :) Szóval minden ok lesz :)

2010. aug. 20. 08:31
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha törzskönyves a kutyusod MEOE tag vagy!

Tenyészszemléztesd,járj kiállitásokra aztán szürések stbi.

Utána ki kell vlasztani a legmegfelelőbb kant, elvinni a szukát hormonszintet méretni,és akkor kell befedeztetni amikorra az állatorvos mondja. Ezután ha megfogantak a kicsik, jobb minőségű tápra kell váltanod, UH-ra vinned a szukát. 63 nap mulva megszületnek a kicsik, le kell adnod az alombejelentőt, és kiváltani a törzskönyvet. 8 hetes korukig neked kell féreghajtani, oltani, etetni a kölyköket.

Tehát legalább egy százast számolj rá, hátha még császározni is kell!

Amennyiben ezekenek a feltételeknek nem tudsz eleget tenni, úgy nem fogsz tenyészteni, csak szaporítani,amit nagyon nem kellene!

2010. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

bocsi, lemaradt :

Ha törzskönyves a kutyusod, csak akkor minősül fajtatisztának! és csak akkor fedeztethetsz ha MEOE tag vagy!

2010. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és természetesen a akan kutyának is kell szűrésekkel, kiállítási eredményekkel, tenyészszemlével rendelkeznie.
2010. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én ezeket nem fogom elvégezni mert nem is akarok nekik törzskönyvet. Ez így elég veszteséges lenne én csak tartom az anyakutyát meg a kicsiket és eladom asszem kb 6 hetesen, és akkor a leendő gazdik majd elintézik ezeket ezt az oltási meg féreghajtási mizériákat :S
2010. aug. 20. 08:53
 8/21 Norczy ***** válasza:
91%
ne haragudj de undorító vagy! Csak a haszon mi? az nem érdekel milyen betegségeket hordoznak majd a kiskutyák?Persze hogy nem mi? Majd lesz jó kis pénzed belőle, lehet márkás rucikat venni meg mindent ami luxus! Abba nem gondolsz bele, hogy a jövendő gazda mit élne át ha mondjuk vmi olyan betegsége lenne a kiskutyának? Persze hogy nem mnert a tiednek nincs semmi baja! Én tudom mi az a pokol egy ostoba szaporító hibájából, mert akkor 8 éve még én is tudatlan voltam(nem kell tenyésztőtől, drága). És mit értem el vele, itt a parlagfű szezon és a kutyám szenved, mert az nem gond hogy a szülei is allergiások, de milyen édesek a kiskutyák és jó pénz van belőle! Csak másnál már nem is élne a kutyám, mert 8 év alatt egy lakás árát állatorvoshoz vittük! Mért mert ilyen felelőtlenek a pénzért kínozzák az állataikat és nem törődnek az utódokkal se! Neked is csak interaktív plüsskutya való, más nem!
2010. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
te egy kegyetlen, gusztustalan dög vagy! Egy kutya nem való neked hát még 2, és főleg a pároztatás! Menj el a jóédesanyád p*icsájába, te f@szfej szaporító! K*urva életbe, hogy létezznek ilyen s*eggfejek, hát ezt nem, hiszem el. a pénzt látod a kutyában mi! Írdd csak meg hol laksz, oda megyek és szétverem a büdös kis pofádat te kis r*ibanc/k*öcsög!
2010. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Norczy ***** válasza:
77%
utolsó látom te is kiakadtál velem együtt!
2010. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!