Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutyák agresszívebbek...

A szuka kutyák agresszívebbek lehetnek ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Járunk kutya iskolába, és a tréner azt mondta, hogy ha szeretnénk ivartalanítani a szuka kutyánkat (a kan ki van herélve) nagyon alaposan gondjuk át,mert 50-50% az esélye annak, hogy agresszív lesz utána.

Én eddig erről még soha nem hallottam. Nyilván nem szeretném ha ellenséges lenne, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra.



2021. márc. 30. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtabbak lesznek. Enyém is nyugodt, bár ivartalanítás előtt sem volt egy ideggörcs. :)
2021. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam erről, amit az oktató mondott... Több ivartalanított szuka kutya van/volt a környezetemben, és mindegyik pont, hogy nyugodtabb lett az ivartalanítás után.
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Előfordul, de baromi ritka. A hormonokkal van összefüggésben.


Valamint nem reklámozzák érthető okokból ezt a mellékhatást....

2021. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Én se hallottam, inkább az ivaros, neveletlen kutyák lesznek.
2021. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nálunk így is ő falka vezér. A kan kutyát simán "lerendezi". Általában jól ki jön más kutyákkal, de az iskolában is volt már arra példa, hogy egy másik nőstény nem volt neki szimpatikus ezért neki támadt. (Emberrel soha nem volt ellenséges.)
2021. ápr. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!