Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis- vagy közepestestű kutyafa...

Kis- vagy közepestestű kutyafajták földszinti lakásba?

Figyelt kérdés

- Napi 2-3 óra játszós séta hétköznep, hétvégén 3-5 óra túra.

- Napi 1-3 óra benti játék, tanítás, feladatozás, attól függően mit igényel a kutya.


Az én kikötéseim:


- Ne legyen nyomott az orra

- Rövid-félhosszú szőrű legyen kozmetikaigény nélkül.

- Ne legyen alkalmi süketségre hajlamos, társat szeretnék, akivel kölcsönösen figyelünk egymásra.


Ha nem tudsz ilyen fajtát akkor NE KEZDJ EL OKOSKODNI, nem kérek olyan tanácsot, hogy menhely, vagy buta fajtaválasztó teszteket. Alkalmas fajtákat akarok olvasni, ha valaki tud.


Köszönöm.



2021. ápr. 1. 16:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A king charls spániel tetszett, amíg meg nem kérdeztem pár ilyen fajtát tartó gazdit. Azt mondták ezek a kutyák is alkalmi süketek, a gazdik 70%-a nem meri pl póráz nélkül sétáltani sem a kutyát. Egyre tanácstalanabb vagyok, hogy milyen fajta is illene hozzám.
2021. ápr. 1. 16:52
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Őt nem lenne kedved megnézni? Igaz, már nem kölyök, de kicsi, így még több éve lehet hátra, nyugodt természetű kutyának látszik, félhosszú szőrű, nem tűnik kozmetikaigényesnek.

[link]

2021. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Még a kínai kopasz kutya jutott eszembe, van 2 ilyen kutya a környéken, szót fogadnak a gazdájuknak, nem tudom, hogy ez mennyire a nevelése eredménye vagy a fajta ilyen. Ők is társasági kutyák, kozmetikázni nem nagyon van mit, kifejezetten lakásba valók, ugatni még egyiket sem hallottam.
2021. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Agár?


Rövid szőrűek, kezesek, tanulékonyak, ha van elég nagy rét/mező (esetleg agárpálya) ahol futtatni tudod akkor otthon igazi visszafogott kanapé kutya. Túrázni is nagyon szeretnek.

2021. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

A "Ne legyen alkalmi süketségre hajlamos" és az agár ütik egymást.


Esetleg magyar vizsla?

2021. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
szeretem a vizslákat, de túl nagy lenne nekünk. Valami hasonló habitust keresek, csak kisebb testben.
2021. ápr. 1. 21:29
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

Foxi.

Nagyon engedelmes ha jól van nevelve ismerősöm evzett velle ment melletük a parton. Szeret játszani túrázni és a szőre se ugényel sok gondozást

2021. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%

Német pincser

Basenji

2021. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Mért lett leértékelve a foxi?
2021. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Jack russel sok törődéssel és fegyelmezéssel
2021. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!