Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis- vagy közepestestű kutyafa...

Kis- vagy közepestestű kutyafajták földszinti lakásba?

Figyelt kérdés

- Napi 2-3 óra játszós séta hétköznep, hétvégén 3-5 óra túra.

- Napi 1-3 óra benti játék, tanítás, feladatozás, attól függően mit igényel a kutya.


Az én kikötéseim:


- Ne legyen nyomott az orra

- Rövid-félhosszú szőrű legyen kozmetikaigény nélkül.

- Ne legyen alkalmi süketségre hajlamos, társat szeretnék, akivel kölcsönösen figyelünk egymásra.


Ha nem tudsz ilyen fajtát akkor NE KEZDJ EL OKOSKODNI, nem kérek olyan tanácsot, hogy menhely, vagy buta fajtaválasztó teszteket. Alkalmas fajtákat akarok olvasni, ha valaki tud.


Köszönöm.



2021. ápr. 1. 16:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom hogy a vadászkutyák mind önfejűek, kivéve az vizi apport kutyákat pl retrieverek. Így a vadászkutyákat kihagynám.
2021. ápr. 3. 13:41
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Border Collie nagyon okos kutya de több mozgásra van szüksége.

Bolognese, Havaneese, Spániel, Labrador, Palotapincsi (bár neki kicist nyomottabb az orra), Ausztrál juhászkutya, Uszkár, Boxer(bár ő kicsit nagyobb).


Ezen az oldalon ha beírod a kutya nevét egy csomó infót felhoz róla, ráadásul 5/.-es csillagos értékelések is vannak, így hátha segít a legmegfelelőbb fajta megtalálásához: [link]


Itt van pl. a Spániel: [link] /kutya-magazin/kutyafajtak/angol-cocker-spaniel


Remélem tudtam segíteni, majd írd meg mi lett a kiválasztott <3

2021. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
[link] drót szőrü foxi illik a leírásodra.
2021. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Miért lettem így lepontozva??
2021. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!