Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák boldogabbak, mint a...

A kutyák boldogabbak, mint a macskák?

Figyelt kérdés
Vagy csak másképpen fejezik ki a boldogságukat?

2021. ápr. 1. 20:11
 1/9 anonim válasza:
81%
Nem hiszem, állandóan idegesen ugatnak a legtöbb emberre a kerítésnél, macskáknál ilyet viszonylag ritkán látok. :D
2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Macskák is boldogok csak ők nem ugranak a nyakadhoz, persze örülnek neked ha meglátnak, hozzád is mennek, de nem úgy mint a kutyák.
2021. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét állat tud boldog lenni. Egyszer olyat olvastam, hogyan olyan 3-5 éves kisgyerek szintjén vannak a kutyák és a macskák is. Csak máshogy fejezi ki a két faj. Egyébként az én cicám mindig odajön, amikor hazaérek és dörgölőzik hozzám. Szóval nem igaz, hogy nem jönnek oda a gazdihoz. Személyiségfüggő.
2021. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A macska akkor boldog, ha van boldoggá teszed az életét, a kutya akkor boldog, ha boldoggá teheti az életed. A kutya odaadó, hűséges, kedves a gazdájához, a macska a biztonságot és a jólétet keresi a gazdájában és nem ragaszkodik.
2021. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

A kutya szerintem önzetlenebbül tud szeretetet adni, mint a macskák többsége, mert ott is vannak kivételek.

Általánosságban szerintem a kutyák boldogabbak tudnak lenni.

2021. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
A macskák is boldogok csak másképpen fejezik ki.
2021. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Miert lennenek boldogabbak? Miert ne lehetnenek egyforman boldogak?


Nekem van cicam is es kutyam is. Mindketto boldog!!! Legalabb is remelem :))) ... de valojaban ugy latszik :DDD

2021. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1. ha ilyet latsz a macskadnal, vidd orvoshoz XD


amugy viccen kivul nem, 1altalan nem boldogabbak, csak (mint azt elottem sokan irtak) mashogy fejezik ki az erzeseiketr, ezert talan boldogabbnak tunhetnek. (mar sak azert iis mert ehgyes kutyusoknak mindig mosolyra all a szajuk :D). pedig errol kutatas is keszult, csak most nem talalom, nem tudom belinkelni


na de 1, vagyis hat 2 szoval. nem, nem boldogabbak.

2021. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdekes tema ez. Nalunk minden macska es kutya hozzam kotodott jobban a csaladban, pedig nem mindig en etettem oket. A cicaknak konkretan nem is en lettem volna a gazdaja, de nalam kototttek ki es miutan kollegiumba mentem, az egyikuk olyan szinten megsertodott ram, hogy oda sem jott hozzam tobbe, pedig elotte velem nott fel, mindig az en szobamban volt, aludt a hasamon, a hatamon, a vallamon, szoval mindig az en tarsasagomat kereste, pedig alapvetoen nem en lattam el, nem tolem kapta a joletet, inkabb a lelki biztonsagot.
2021. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!