Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most a pulimmal?

Mit tegyek most a pulimmal?

Figyelt kérdés

Volt egy pulim, Pamacs. 7 évesen kaptam, maga volt a jóság, szó szerint ahogy írom. Beengedett mindenkit mint egy angyal kutya. Értitek. Elpusztult 7 évesen. Most van egy pulim Tücsök. 3 eves. Olyan bitang ez a kutya, öntörvényű, okosnak okos mert, ül, fekszik, pacsi, csak akkor mész enni mikor szólok hogy mehet (ezt mondom neki és addig nézi az ételét míg nem mondom, hogy mehet) ha a kertben dolgozok fekszik mellettem, figyel. Szeintem egyformán neveltem e kettő kutyát.

Nos Tücsök hamis, nem enged be senkit. Olyan hangulatkutya.. fhuu, mint az egyik tanárom. Olyan dolgokat megtesz amik a rézsére válnak ami nem.. azt nem! Bezárni nem tudom, olyankor nem hallgat. Hogyan tudnám megszerettetni vele az embereket? Kb van 5 ember akit beenged, tobbet nem. Nekimegy a gazdának ha valami nem tetszik, másszor meg ölbe veszem a kanapén es úgy nézzük a tvt. Szeretnék belőle faragni egy Pamacs féle kutyát, sikerülhet ez? Hogyan? Elkéstem? Mit tegyek?

(Remélem értitek milyen a “Pamacs” fele kutya.. tudom így nehéz de ha valaki nem érti elmagyarázom



2021. ápr. 2. 02:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell az embereket a helyesírásuk alapján megítélni.
2021. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%
21 szimplán csak az alapján nem is. De a stílus is magáért beszél.
2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád a stílussal? Szerintem normálisan írt. Aki köteledik folyamatosan, az a kérdezö...
2021. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Miért kötekednék? A jő tanácsokat szepen megkoszontem azokat akik pedig csak sértegettek nem
2021. ápr. 5. 12:45
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem sértegetett téged.Tanácsokat kaptál amikre azonnal rá próbáltál cáfolni egy kb "miért nem olyan mint a másik kutyám,persze tudom hogy nem egyformák" jellegű öngól válasszal.
2021. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%

Hát nem csodálom, hogy a kutya ilyen, hogyha a semmin így felkapod a vizet, kérdező...


Kutyasuli. Ennyit mondok. Ha jót szeretnél a jószágnak, akkor kutyasuli. A többit leírták a többiek. Még ha ennyire magadra is vetted (mondom, fogalmam nincs, hogy miért, aranyos emberek írtak ide), akkor is érdemes rájuk hallgatnod, hidd el.

2021. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Igen már először is leírtam, hogy köszönöm szuper dolgokat, kaptam és zépen haladunk, lehet átsiklottál felette ;) nem kaptam fel a vizet, ha igy lenne akkor minek is válaszolnék?! :D
2021. ápr. 5. 19:23
 28/36 A kérdező kommentje:
Esetleg a trágár, provokatív dolgokon sértődhettem volna meg, aki nem látta ezeket, nyisson nagyobb szemet, de köszönöm jól vagyunk a kutyussal együtt :)
2021. ápr. 5. 19:25
 29/36 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem szökik megint.. :D
2021. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
1x szökött el, vissza is jött
2021. ápr. 7. 10:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!