Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vicces kutyás sztorik?

Vicces kutyás sztorik?

Figyelt kérdés
A napokban láttam egy kérdést, ahol vicces macskás sztorik voltak. Gondoltam jó lenne egy ugyan ilyen kutyákról.

2021. ápr. 2. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer elszöktek a blökik, na mondom jóvan utánnok megyek, egyszer csak hazajönnek. Na nem, amikor már km-ekre voltunk és meguntam hogy mondogatom nekik, hogy jöjjenek vissza, megsértődve megfordultam, hogy otthagyom őket, megfordultak azt jöttek utánam. Előtte már csak azért is menekültek, sehogyse lehetett behajtani őket.
2021. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
#10 vagyok. Azóta már látom töröltetve is lett... Nem értem. Komolyan.
2021. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Hat éves kutyánk mindig szobatiszta volt. Kinti/benti kutya. Ha "szólt" mehetett kifelé.


Egy barátunk megkért, hogy vigyázzunk pár hónapos kutyájára, amíg elmegy nyaralni.

Hát "ő" nem volt szobatiszta. Egész nap jártunk utána a felmosóval.


Este társaság jött hozzánk. Rexi sorbajárt mindenkit, majd előttem fél méterrel megemelte a hátsó lábát a fotel felé. Rászóltam, de nem hagyta abba. Lábbal egy kicsit "megerősítettem a tiltást". Ez hatott és kivonult az udvarra. De egész este sértődött volt, hogy amit a kicsinek lehet, neki miért nem.

2021. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
30%

12-es, gratulálok, hogy egy igaz storyt töröltetsz, büszke lehetsz magadra.

így most a 10es a kérdező és gondolom a te válaszod is törölve lett, szóval már nemtom oda mit írtál, de nagyon ügyes vagy. Korrekt az eljárás is, hogy egy senkit nem sértő, a kérdésre válaszadó kommentemet törlik, már megint.

2021. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
12%

na szal az egyik vicces story az az, hogy a kutyák gyakran kangörcsöt kapnak, és ezt kihasználva vicces volt, hogy a kutyák közösülést imitálnak, és hagytuk a tesómmal, hogy a kistestű kutyáink abuzálják a kezünket kiskorunkban, tehát a SouthParkból ismert rakétázás ment, ami vicces volt egy kisgyereknek, mert nem értette még a dolgokat.


Ezen nincs mit törölni vagy töröltetni, ez egy weird, de vicces story, nincs benne semmi káromkodás, semmi szabályzatellenes, ez egy megtörtént történet. Ennyi! Nincs mit törölni rajta.

2021. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%

A mi egyik kutyánk rosszabb, mint a Marley a Marley meg én filmből, minden napra jut valami rosszaság.

Ha hazaérünk mindig kapunk valami ajándékot, labdát vagy balamelyik játékát. Ha nincs semmi játék a közelben, akkor fadarab, kavics, falevél vagy lekapja a legalsó törülközőt ezzel leborítva az egész stócot vagy lehúzza a lepedőt az ágyról. Egyszer nem volt semmi a közelben ezért a saját kakiját adta ajándékba :D


Az egyik volt szomszédba voltak tyúkok, de ilyen kiállítási gyöngytyúkok. Anyukám arra ment haza, hogy rendőr áll a ház előtt miközben a 2 kutya tyúkokkal a szájukban fel alá futkostak. Kiderült, hogy átszöktek a szomszédba és 14 db gyöngytyúkot megöltek (volt olcsó tyúk is, de az nekik nem kellett). 80 ezrünkbe fájt, szerencsére a szomszéd állatbarát volt és szerette a kutyáinkat ezért nem történt feljelentés. De azóta is megmosolygom, mikor a kutyákat fotózták 'vadászat közben' a rendőrök. Persze másnap nem volt olyan vicces mikor nekem kellett felszednem az udvarból a sok belsőséget stb...

2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!