Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudná mondani valaki hogy...

Laszlo 47 kérdése:

Meg tudná mondani valaki hogy tudok rájönni arra hogy a kutyám volt oktatva vagy nem állítólag a rendőrségről került ki most 1,3 éves Belga juhász nem reagál semmire?( a kutyát most kaptam)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Iratok? Előző gazda?
2021. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
szép mondat
2021. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen nem. 1 évesen mégis mikor lett volna,az anyja hasában?!
2021. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2, átírom Neked:

Meg tudná mondani valaki, hogy hogyan tudok rájönni arra, hogy a kutyám volt-e oktatva vagy sem? Állítólag a rendőrségről került ki. Belga juhász, 1,3 éves. Most kaptam, nem reagál semmire.

(#1 vagyok)

2021. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

"állítólag" a rendőrségtől került ki.

Akitől kaptad, csak tudja, honnan szerezte a kutyát?

Egyébként a chip átírásakor az orvos meg tudná mondani, ki volt az előző gazdája.

Mire kellene reagálnia a kutyának?

A hangodat sem ismeri.

2021. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem egyedi kezjelekre van tanitva a kutya,amelyek a rendorseg szellemi tulajdona. Azaz nem fogjak megmutatni neked. Elotte kellett volna kerned,h szukseged van a jelekre/parancsokra. Adjak meg neked. Kiderult volna,h megadjak vagy nem.

Bar meg utolag is megkerdezheted,akitol vetted,hogy mik a parancsok.

2021. ápr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez kutya, nem pedig egy különleges jármű, hogy "hogy kell irányítani ezt az izét"...
2021. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kutya 2 napja van nállam a rendőrség nem tartja csak hiába 6 hónapos koruktól oktatják őket a volt gazda nem mond semmit olyanok válaszát várnám akik valami formában értenek az ilyesmihez szívatásokra nem vagyok kíváncsi
2021. ápr. 8. 01:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritka, hogy a rendőrség saját tenyésztésű kutyákat nevel. Általában felvásárolnak kb 1 éves kutyákat, és azokat kezdik képezni. Bizonyos jelekből megállapítják, hogy érdemes-e tovább foglalkozni a kutyával, vagy nem. Ha kiselejtezik, azoktól a kutyáktól megválnak.

Mit jelent , hogy semmire nem reagál a kutya?

2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
1,3 éves. Ok. nincs több kérdésem
2021. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!