Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám túlélő?

A kutyám túlélő?

Figyelt kérdés
A sztory a következő van egy kutyánk 40kg körüli és labrador , hazi kutya, valamelyik nap meg evett egy csomó xilitolos krémet, semmi baja nincs nem is mutatott tüneteket viszont én úgy olvastam hogy nagyon veszélyes nekik. Mit gondoltok erről? Vagy csak nekem volt szerencsém és egy túlélő a kutyám ?:D

2021. ápr. 7. 10:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Na en ilyenkor nem ertem, miert tarthat akarki kutyat. a kerdest fel sem szabadott volna tenned. elso dolgod az kellett volna, hogy legyen, elmesz vele az allatorvoshoz, ha nem tudsz akkor kihivod. lehet, hogy most semmi baja, elvan, vidam stb, viszont ha 2-3 nap mulva meg elpusztul? vagy netan valami sulyosabb betegsege lesz ami maradando? mint sokan irtak : majkarosodas.ha rendben lesz a kutyad inkabb add el vagy vidd menhelyre, mert ilyen "embernek" se valo egy kutya
2021. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a legerthetetlenebb hogy hogy lehet ezen nevetni?
2021. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok már orvosnál?
2021. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!