Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja azt XY kutyakozme...

Miért mondja azt XY kutyakozmetikus, hogy nem vállal spánieleket?

Figyelt kérdés
Kerestem kozmetikust, de amikor meghallotta, hogy spánielt akartok vinni hozzá, azt mondta nem vállal spánieleket. Nem tudom mi baj van velük, ami más kutyákkal nincs, de ez eléggé meglepett. Nem tanítják meg őket minden fajta nyírására? Vagy miért mondhatta ezt?

2021. ápr. 7. 18:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Off: 14 örülök, hogy élsz, azért talán annyi beszélgetés után ezt nem innen kéne megtudnom.


On: Én is a Kérdező oldalán állok. Szegény először szembesült ilyen "szakemberrel", legközelebb nyugodtan kérdezd meg, hogy miért. Mert itt is találgattak annyit! De a specifikáció kifogás is gáz és az előítéletesség is ebben a szakmában. Azért ezt ne hasonlítsuk már egy egyetemi speciális képzéshez, mint egy orvos, vagy ügyvéd esetében. Ez egy szakmunka, hasonlítsuk mondjuk egy pékhez, akinek mondjuk a zsemle a specifikációja!:D Vagy egy fodrász aki csak rövid hajakat nyír :D (Komolyan van ilyen?)

De úgy látszik ez a mai fogyasztói társadalomba simán belefér, nyilván Dunát lehet rekeszteni az ilyen "szakemberekkel" úgyhogy lehet köztük keresgélni. Ezért jár meg sok gazdi sok kozmetikust, mire végre valahára talál egy jót, ha talál. Nem jobb lenne,ha minden szakember a 100%-ra törekedne? Lehet kevesebb lenne de jobb. Akkor csak egy-kettőt kellene megjárni. De amíg adjátok is ezek alá a lovat... tudjátok kereslet-kínálat. S ez az oktatás színvonalát illetve annak hanyatlását is jól mutatja de ennyire nem megyek már bele mélyen!:) Persze elfogadom a különböző véleményen lévőket is.

2021. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!