Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaházba szoktatás hogy kezdem?

Kutyaházba szoktatás hogy kezdem?

Figyelt kérdés

most vettünk ismerőstől egy kutyaházat szigetelt műanyag szendvicspanelnek mondta az anyagát nem értek hozzá. jelképes összegrét hozhattuk el.

Ki takarítottam még a fertőtlenítés van hátra mert nem megy bele a mi kutyánk csak nézegeti.

már vagy 5 éve nem használja a másik kutya de persze a szaga benne van még. Mivel tudnám eltüntetni a szagát és beszoktatni?

Télen este bent fog aludni most is bent alszik de napközben azért jó lenne neki ha bemenne vagy most ha esik az eső fúj a szél... Ötletek?


2010. aug. 21. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van neki kedvenc takarója vagy plédje vagy valami vidd be a házba és terídsd le neki sztem beleszokik elöb utóbb

Remélem sikerel jársz Jó kutyázást szia

2010. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a mi kutyáink se mennek be napközben... sőt ilyenkor nyáron még éjjel se..

pedig árnyékos helyen van, nem süti a nap.

télen viszont ki sem lehet őket robbantani, egymást melegítik bent.

hidd el rá fog jönni, mikor van rá szüksége.

2010. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, én is épp ezt akartam mondani, hogy magától is van annyi esze, hogy bemegy, ha szükségét érzi. Nem hinném, hogy a másik kutya szaga elriasztaná.

Én tavaly télen csináltam egy kutyaházat, de az enyém sem használja. Télen egyszer ment be szétnézni, majd legközelebb idén nyáron kétszer bement, mikor eszméletlen nagy vihar volt. Amúgy inkább a fedett teraszon alszik, vagy valahol az udvarban.

2010. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem baj az en lelkiismeretem tiszta van haza ha nem hasznalja :) igy jart,....
2010. aug. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!