Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haltihoz szoktatás? (Kérdés...

Haltihoz szoktatás? (Kérdés túúlrövid. )

Figyelt kérdés

A kutyámnak vettem egy haltit (Szájszíjat) és ha ráteszem mindig le akarja szedni magáról.

Hogy lehetne hozzá szoktatni.

Próbáltam elterelni a figyelmét, de nem lehet. Lefekszik és a mancsával le akarja szedni:S


2011. aug. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érintsd meg, mint Cesar Millan a kutyákat. Volt egy olyan rész amikor a kutya a szájkosarat akarta levenni és akkor megérintette, ha érdekel a sorozat akkor nézd a National Geographic Channelen. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban sajnos nem tudom nézni...

Az érintés hogy érted? Hogy amikor próbálkozik akkor hozzá érek?

2011. aug. 2. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy úgy érti a válaszoló.
2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, zökkentsd ki, de lehet így is: szóval először tedd rá, majd vedd le rögtön, utána nagy játék, majd 5 mpvel növeld az időt, mindig játék utánam, 4jére 1 percig legyen rajta és így tovább, így tudni fogja, hogy mindig játék jön ha leveszik róla, és így ki fogja várni a jutalom miatt, de utána ha megszokta, elég lesz egy nagy simi :D sok sikert!
2011. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a szájkosárhoz szoktatást ismerem úgy, hogy jutalom falat segítségével mindig kicsit közelebb teszem az arcához, ha fent van , akkor kap juti falit

ha hagyja magán először mondjuk 1percig, akkor is kap, és így kell húzni az időt. de a haltit igazából nem ismerem

2011. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!