Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt a gyk-n miért van lenézve...

Itt a gyk-n miért van lenézve minden kutyás, aki nem 30.000 ft-os orijennel etet és nem foglalkozik napi legalabb 25 órát a kutyájával?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Inkább az a kérdés, hogy ki a ‘szt érdekel, hogy ezek a lenéző emberek mit gondolnak? 😀😀🤷‍♀️

Nem kell senki véleményével foglalkozni.

2021. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Egy nap 24 órából áll ezt illene tudni XD


És ki mondta, hogy muszáj orijennel etetni? Vagy olcsóbb jó minőségű táp is. Mivel, ezekben a tápokban megvan az a megfelelő tápérték, ami szükséges egy kutyának, az olcsó tápokban aligha megvan.

Mellesleg, nem kötelező 24 órát foglalkozni a kutyával, kell neki pihenő idő és alvás is...amúgy a fiatalabb, kölyök kutyákkal többet kell foglalkozni, hogy a későbbiekben ne legyen probléma belőle. Ezért, kell a kutya suli, az otthoni gyakorlások, és a séta, hogy lefáradjon és ne ássa fel a kertet, stb.

2021. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs lenézve.Viszont van itt valami alig-százalékos hülye, aki rendszeresen fröcsög hogy nem kell a normális kaja a kutyának.. Csak nem te vagy az?
2021. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindkét véglet megtalálható az oldalon, nem kell velük foglalkozni.
2021. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nincsen lenézve, de csak a minőségi ételtől lesz szép a kutya, hosszú életű, és egészségesebb, mintha szeméttel etetnéd.


Egyszerűen kutyákon látszik, hogy növendékként hogy voltak etetve.

Én FB csoportban látom a fajtán belüli csoportban, hogy ki hogy etette növendékként a kutyáját.

Ránézésre megmondom, ki etet szeméttel, és kinek szépek a kutyái. Ennyire számít.

2021. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, hogy sokan túlzásba esnek, de a lényegben igazuk van, hogy a kutya nem dísznek van, foglalkozni kell vele és rendesen ételt adni neki, úgy, ahogy a gyerekedet sem azért szülöd, hogy beültesd a Tv elé az előzőleg rendelt pizzával.
2021. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel nem etettem növendékeként a mentett kutyámat, mert akkor még nem volt nálam... Gőzöm sincs, mit evett kicsiként. De most fitt, jó erőben van, egészséges, szép, fényes a bundája, és nem a legdrágább kaját kapja. Hitték már fajtatisztának, pedig egyértelműen látszik rajta, hogy keverék.
2021. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7


Ezt gondolom nekem címezted, #5-öst írtam


Lehet most szép kutya, ha most jól eteted.

De nagytestűnek, 55kg+ lehet gyenge a csontozata attól, ha rosszul etették kölyökként, hameg keverék, akkor meg semmi viszonyítási alapod, hogy mekkorára nől meg az, amelyik jól van etetve, mekkorára, amelyik rosszul. Illetve kisebb testűekre kevésbé érvényes.

2021. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, az enyém már felnőtt, nem lesz nagyobb, kb 1,5 évesen került hozzám. Utcakutya volt, mielőtt az ideiglenes rátalált, a korábbi életét meg nem tudjuk. Nem mondhatsz véleményt látatlanban egy gazdiról, ha csak látod a kutyát, de nem is tudod, mióta van vele.
2021. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat nézem le akik anyagilag megtehetnek hogy minőségi tápot adnak a kutyának de inkább tömik pedigreevel mert szrnak rá. Ugyanez a foglalkozassal is. Az ideje kiadna de nem érdekli.
2021. ápr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!