Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzhetném meg őket,...

Hogyan győzhetném meg őket, hogy nem a legolcsóbb a legjobb?

Figyelt kérdés

Már 12 éve itt van a kutya, eddig is hasonló kajákat kapott. Vitték a szüleim orvoshoz, de eddig sosem volt olyan betegsége, ami miatt felmerült volna az orvosnál az etetés, sőt igazából betegség miatt nem is nagyon voltunk orvosnál. kisgyerekként meg hát, sajnos nem voltam elég tájékozott.

Mostanában egyre jobban érdekel a kutyák tartása, és egészséges táplálása, és ahogy utánanézek a dolgoknak egyre jobban elszörnyedek, hogy mit is kap szegény. Mostanában egyre jobban betegeskedik is, az orvosok szerint (igen 4-en is megvizsgálták, mert többen dolgoznak a rendelőben) a kaja miatt, mert már nem olyan az emésztése, mint fiatal korában.

Próbáltam már többször beszélni a szüleimmel, de szerintük minden tápban, konzervben ugyanaz van, ezért a legolcsóbbat veszik, és én vagyok a hülye, hogy mást mondok. Egyedül a kutyaszalámit hagyták el az állatorvos (kissé agresszív) kérésére. Megveszik neki a kaját, és oda is adják, nekem nincs is beleszólásom ebbe.

Ajánlottam nekik a főzést, de az nem jó, mert szerintük zsíros, mutattam nekik alacsonyabb árkategóriában lévő középkategóriás tápot, konzervet, de az sem jó, mert ahogyan írtam szerintük ugyanaz van benne, és ők olcsóbban meg tudják venni.

Mondanám, hogy én veszek neki kaját, de sajnos az elmúlt hónapokban az orvost sem voltak hajlandóak fizetni (na jó 1-2 ezer forintot adtak bele), ezért mindent a saját pénzemből álltam, ami lassan elfogy, és arra is gondolnom kell, hogy újra beteg lesz.


Egyébként kistestű kutya, és együtt nőttem fel vele, szóval fontos nekem.


2021. ápr. 10. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A tápok zacskóján lévő összetevők listáját, arányait mutattad már nekik? (Amúgy sajnos veszett ügynek hangzik, de egy próbát talán megér).
2021. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ezek idióták, rá van írva a táp zacskójára hogy mi van benne!

Maximum tessék a szemüveget felvenni, ha képtelenek elolvasni!

2021. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél egyszer minőségi tápot, csak szagolj bele kibontásnál, totál más, mint a 200 ft / kg táp.


Egy kistestűnél kibírható szerintem, ha 7-800 ft / kg táppal eteted, 1 kg-val talán ellesz egy hétig is vagy tovább.... Szerintem nem tétel ez a kasszában

2021. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Orvos helyett fcozzel neki. Lehutve lehuzod a zsirt es kidobod meg a fitt csontot is kidobod.


Undorito ilyen sz. rago szulokkel felnoni. Enyemek is ilyenek. Nekem meg kutyam se lehetett.

2021. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!