Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaktuszt evett a kutya,és...

Kaktuszt evett a kutya,és most feldagadt a pofazacskója, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kint volt a teraszon egy eléggé tüskés kaktusz, és valamilyen oknál fogva biztos úgy gondolta finom lehet. Nem tudom hogy le is nyelt a belőle vagy csak rágcsálta de gyorsan elvettük tőle mikor megláttuk. 4 hónapos kiskutya és most egyre csúnyábban fel van dagadva neki a szája. El kellene vinni orvoshoz, vagy megpróbálni kiszedni a tüskéket valahogy?

2021. ápr. 10. 13:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

És a tüskéket ugye már kiszedtétek belőle?


Vagy "majd kipotyog?" Én csak belenyúltam a kaktuszba és a doki félórán át csipeszelte a tüskéket a kezemből.

2021. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Elnézést 20."válaszoló", de szerintem nem az volt a kérdésem hogy hogy kell normálisan gondoskodni egy kutyáról. A kérdésemre kaptam választ, nem kell további kioktatás. Ön szerint direkt megrágcsáltattam vele a kaktuszt? Gondolkozzon már! Így is eléggé megvoltunk ijedve, higyje el megtettünk mindent amit lehetett.
2021. ápr. 16. 00:26
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen kiszedték
2021. ápr. 16. 00:28
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

,,Most alszik hogyha nem lesz jobb 1-2 óra múlva akkor visszük ügyeletre."


Ezt írta a kérdező. Nem muszáj egyből neki támadni, hogy miért nem viszi orvoshoz.


Az, hogy kaktuszt evett, baleset, de gondolom pont elég volt ahhoz, hogy többet még hasonló se fordulhasson elő. Feltételezem azóta a kutyus is jól van.

2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár minden fajta féle növényt is elraktunk onnan ahol hozzáférhet. Köszönöm, igen már kutya baja :)
2021. ápr. 17. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!