Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttató? Valaki tud egy...

Kutyafuttató? Valaki tud egy kutyafuttatót Sepsiszentgyörgyön? Rengetek energiája van a kutyámnak. El kéne engedni, hogy ki fussa magát, de ha ott engedem ahol lakunk félek nem jönne vissza és kiszaladna az útra.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
én úgy tudom, hogy nincs futtató. Fuss vele, futtasd bicajjal (bikejöringnek nézz utána), apportozz vele, úsztasd, vidd hosszú pórázon (már 15-20 méterest is kapni), és akkor nem megy el, de elfárad.
2021. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Fuss vele. Akar a lassu kocogas is jo. Porazon is elfarad.


Te miert ne sportolhatnsl es izmosodhatnal,mikozben a kutyad izmosodik? Miert ne erezhetned a sport nyujtotta lelki egyensulyt a kutyaddal egyutt?


Hosszu kotellel gyakorold falattal a visszahivast.

2021. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
#2 mert pl sok kutyának nagyobb igénye van a szociális életre mint a futásra? Lehet vele sportolni ha élvezi, de ez nem fogja helyettesíteni a fajtársaival való játék örömét.
2021. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Miert futna el? A te kutyad! Hozzad tartozik. Te vagy a 'csaladja' ... falkaja, vagy akarmilye. Toled kap enni.


NEM MEGY EL!!!

2021. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem hallgat a nevere, leszar teged kint az utcan, akkor sehol nem kene elengedned!


Majd ha behivhato 100%-osan, akkor esetleg. Addig marad a porazas seta, es persze tanitas, tanitas, tanitas :)

2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

4+


Az en kutyam, ha csak forgolodok az agyban mar felkapja a fejet, hogy mi van!? Alakits ki jo kapcsolatot a kutyaddal es soha az eletben nem tudod levakarni magadrol ... tudod ezt ugy hivjak: "kutyahuseg!"


Egy jo kutya nem megy sehova, egy jo kutya meg akkor is varja a gazdit ha kozben sajnos meghalt.

2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, olvasni luxus? Kutyafuttatót keres, tehát kutyáknak fentartott zárt futtatót. Ha még ott sem engedheti el pórázról akkor hol??


Nem mellesleg ez a "kutyahűség" meg a "jó kutya nem megy el" akkora bődületes baromságok hogy fájt olvasni. Csak remélni merem hogy nem gondoljátok komolyan. Merész ilyet kijelenteni.


Nekem jó a kapcsolatom a kutyámmal, behívható bizonyos heéyzetekben, de ezr sem a kisujjábólvszopta ki hanem ÉN tanítottam meg neki. Egyik kutya sem fog láb mellett menni, meg vissza menni hozzád csak úgy. Tanítani kell.

2021. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7-es neked meg soha nem volt jo kutyad ... a jo kutya nem megy el ... nyugodtan eld bele magad, barmennyire is faj, hogy ellent mondanak neked :)))
2021. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

7-es


Ez ugye vicc? Es meg te okoskodsz?: "Nekem jó a kapcsolatom a kutyámmal, behívható bizonyos heéyzetekben"


BIZONYOS HELYZETEKBEN? ... ez csak vicc lehet!

2021. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok, jó a kapcsolatunk, mellettem sétál, vissza jön ha hívom, de arra nem vennék mérget, hogy vad után nem rohan el. Vadászkutya, nagyon erős vadászösztönnel. Nem fogom olyan helyen szélnek ereszteni, hol lehet vad, abban bízva, hogy nem rohan el, mert hát "én vagyok a falka, tőlem kap enni"


Egy kutyát nevelni kell, bolondulhattok egymásért, de attól még nem fog melletted maradni ha nem neveled, főleg ha viszik az ösztönök.


Nem kéne laikust ilyesmire bíztatni, hogy engedje csak szélnek a kutyáját, úgysem megy el, mert hát az ő kutyája. Aztán ha elrohan és lelövi a vadász, vagy elcsapja egy autó akkor majd les, titeket persze ez nem nagyon fog zavarni, eszetlenek.

2021. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!