Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek szinte csókolóznak a kutyával?

Figyelt kérdés

Pl az arcukat/szájukat nyalatják vele.


Én sosem engedem hogy az arcom/szám megnyalja.

Max a kezem, vagy a lábam engedem neki.


Nem ártalmas az egészségre ha pl a kutyanyál véletlenül bemegy a szájba/orrba/szembe?

Pl higiénia



2021. ápr. 10. 17:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Az en kutyam eleg nyaladzos :))) ... mindig latom a masik kutyas arcan, hogy fintorog amikor jatek kozben beteriti nyallal a kutyam az ovet :)))


Jajj, de sok 'hogyismondjam' ember van!!!


Degeneraltak! Igy kell ezt mondani :)

2021. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 hun_74 ***** válasza:
100%

10# az észszerű szónak 2020-tól megváltozott a helyesírása:

[link]


Ha állatokra utalunk, akkor a névmás elvileg ami,

de mivel egy konkrétan egy olyan állatról van szó, melyhez érzelmi kapcsolat fűz, ezért ebben az esetben részben igazad van, és az aki is helyes.

2021. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Én a cicámmal simán a szájrapuszit megengedem de lovammal, kutyámmal is megengedném. Persze nem nyelves smárolást kell elképzelni. A gyerek más, embereknél az csók, mást jelent de ettől semmi bajod nem lesz, max ha kóbor állatokkal puszilkodsz. Emberektől is elkaphatsz herpeszt/betegségeket ha "olyanokkal" műveled akikkel nem kéne. Semmivel nem koszosabb a háziállatom mint egy családtagom.
2021. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy egy cicus, kutyus sokszor tisztább, mint egy ember. De nem ez a kérdés!

A fenekét a kakitól, pisitől a nyelvével tisztítja!

Szerintetek tényleg okés ha utána szájon, arcon nyalnak?

2021. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Akiket ennyire összenyalogat a kutya, azoknak az immunrendszere már rég hozzászokott.

A vad kutyáknál, farkasoknál az anyjuk leneveli a kölyköket erről a viselkedésről, de az átlag kutyatartó kutyája "infantilis".

2021. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Már bocs, de erjesztett tejtermékeket eszünk, érlelt húsokat, továbbá romtantikus hangulatunkban egymás nyálát, valamint nemi szervéből származó testnedveket is ha úgy tetszik elfogyasztjuk. Újszülött gyermeket sem rakják be valami fóliasátorba és fertőtlenítik le 1 köbméter hipóval, hanem vizet és törölközőt lát, majd utána megpuszilod. Egyébként egy légtérben egymás közelében ülve azt a levegőt is nagy eséllyel beszívod, ami már előtte másik ember tüdejét előtte megjárva visszakerült a szobába. -Bár más, és én nem szoktam, de sokan kézzel esznek elég sok mindent.- Nyugi, ha szeretsz valakit legyen az ember vagy állat, ilyenek nem problémák.
2021. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem fertőzéstől félek, hanem undorít, hogy a kakis feneke után a számat nyalja.

Akkor már én is megtisztíthatom nyelvvel nemde?

Okádás!

Azért egy análszex után nem vált rögtön orálra az ember sem. Persze biztos van akinek ez is bejön. :D

2021. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb kutya feneke jóval tisztább mint az emberé. Már csak a fizikai felépítésükből adódóan, nincs összezárva, mint a miénk, olyan mintha kutyapózban járkálnának, nekik maga a nyílás nem szőrös, többnyire kicsusszan és kész. Értem amit írsz, csak szerintem elfogult vagy az emberekkel szemben, akiknek a többnyire szénhirdátgazdag életmódjuktól meg a rengeteg élesztőtől (pékáruk) a te mércéddel brutál undorító pl. szájában a kultúra. Emellé jönnek az élvezeti szerek pl. alkohol mindenféle nyálkahártyát károsító hatásai, a mi testünk pl mivel a kutyákkal ellentétben izzad is elég sokféle mikroorganizmusnak az élőhelye. Meg remélem 5 percenként fertőtleníted a kezed, mert a laptopod, a kilincsek, lámpakapcsolók, íróasztalok, autókormány, váltó, ajtó, műszerfal, a kedvesed popója miután bkvzott mind egy infektológiai tanulmány lehetne.Mondom nézz utána, hogy rengeteg állathoz képest milyen "undorító"-már ha annak lehet nevezni az embert. Nyilván ha prekoncepciók határozzák meg a véleményét valakinek azzal nem lehet mit kezdeni. Még pár példa, milyen steril az ember. Nyilvános helyen miután vezettél, bkvztatok étteremben hozzáértél az asztalhoz megfogod a párod kezét esetleg megsimogatod az arcát.- Kimentek a szigetre , ott eltöltötök pár órát 30 fokban táncolva tömegben reflektorfényben, majd hazatérve egymásnak estek. Nagyon fiatal vagy még szerintem...
2021. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
"Akkor már én is megtisztíthatom nyelvvel nemde?" Mondom nagyon fiatal vagy és nem érted a "szeretet nyelvét". Ha logikusan belegondolsz az életünk 90%-a okádék. De annak, hogy miért viselkedünk úgy ahogy megvan az ösztönös háttere. Bár lightosabb példa, de pl. sportolóként pont leszarja az ember és párja, ha miután szétizzadtan befejez egy versenyt , és odamegy ünnepelni, megcsókolják egymást. Izzadt, pállott szájú sportóló. 16 óra vajúdás után miután megszüli a párod a gyerekedet nem csókolod meg mert mondjuk ki a kimerültségen kívül izzadt, büdös? Elmentek egy közös biciklitúrára, 1,5 méter távolságot tartotok akkor is? Fingani lemész az utcára? Persze élhetsz Sheldon Cooperként is persze, te döntésed. Ha érted mire gondolok.
2021. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
És még valamit megsúgok, ha hosszú évek alatt a következőket néha meg fogod tapasztalni a társadon attól függetlenül, hogy kifogástalan a higiéniája: korpa a hajában, gyulladt kötőhártya, gyulladt körömágy, tönkremenő fogak, kirepedezett száj, pattanások, furunkulus, borostás hónalj, izzadt testrészek szaga, lábszag, ha férfi vagy akkor pl. napról rapra változó "vaginaíz".
2021. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!