Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek szinte csókolóznak a kutyával?

Figyelt kérdés

Pl az arcukat/szájukat nyalatják vele.


Én sosem engedem hogy az arcom/szám megnyalja.

Max a kezem, vagy a lábam engedem neki.


Nem ártalmas az egészségre ha pl a kutyanyál véletlenül bemegy a szájba/orrba/szembe?

Pl higiénia



2021. ápr. 10. 17:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

18.

Pontosan tisztában vagyok az emberek baktérium flórájával, az aszeptikus és antiszeptikus elvárásokkal ex műtősnőként.

És undorít is a sok zsíros hajszagú, izzadtság, öregség és pisiszagú véglény.

De itt egy kutya kakis fenekéről van szó, amit magának takarít, azután meg szájon nyal. Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni?

Az análszexes hasonlatot meg egy korábbi hozzászólásra írtam.

50 feletti vagyok (prekoncepció mi? :D) és pl. eljárok most is edzőterembe és kézi súlyzókat nem fertőtlenítek egyesével

2021. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Sőt ha tudnád, hogyan érkeztek urológiai műtétre férfiak...

Az meg, hogy - ezt ex szülésznőként írom - mi jön ki a babával együtt, beöntés ellenére is...

De mégegyszer: itt állati fekália vs a saját szám a téma.

Ne legyél már ilyen értetlen.

2021. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

Pedig 18 19 20-nak igaza van. Te csupán nem érted a szeretet nyelvét vagy ne adj ég a feltétel nélküli szeretetet. Olyan volt, mintha egy régi kedves pszichológus ismerősömet olvastam volna.:)

Az ésszerű szót pedig köszi, nem tudtam és még ízlelgetem... észszerű...

2021. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a megfázastól meg ilyen hülyeségektől kell félni, hanem konkrétan férgeket lehet kapni, hiába féregirtózod a kutyát rendszeresen, mindig összeszedhet valamit, mert más kutya seggében van allandóan, megszagolja, megtanulmányozza más állatok végtermékét, stb.
2021. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!