Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért játszik durván a kutyám?...

Miért játszik durván a kutyám? És hogyan tudnám erről leszoktatni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nap múlva lesz egy éves a szuka kutyám, aki az elmúlt hetekben borzalmasan elkezdett durván játsszani. Morog közben, kergeti a kutyákat és a lábukat/farkukat/száját kapja el. Eddig ezt sohasem csinálta és most tartunk ott hogy mindegyik kutyával ezt csinálja.

Mitől lehet ez? És hogyan próbálhatnám erről leszoktatni? Köszönöm


2021. ápr. 12. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Talán elkezdett ivarzani..? Hátha a műtét lecsillapítaná.

(De csak ötletelek..)

2021. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ismerősöm, rehabra vitte a kutyáját, hogy megtanuljon játszani és szépen viselkedni a többi kutyával. Konkrétan arról szólt, hogy egy megbízható felnőtt kutya helyrerakta az egóját.
2021. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva lett január elején
2021. ápr. 12. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Okokat nem tudnék mondani, sajnos fogalmam sincs, de mi is megszenvedtünk az én kutyusommal. Én annyit csináltam, hogy mikor elkezdett durvulni, akkor erőteljesen rászóltam. Volt, hogy odakiáltottam, mindenki hülyének nézett, de legalább a kutya abbahagyta és rájött, hogy rosszat csinál. A futiban az egyik hölgy megjegyezte, hogy ordibálás helyett inkább meg kéne verni azt a kutyát. Na hát nekem "ordibálással" és verés nélkül lett egy rendesen játszó kutyám :)
2021. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
xanax
2021. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, már egy ideje kellemetlenül érzem magam amikor bedurvul mert a többi gazdi fején látszik hogy mit gondolnak...
2021. ápr. 12. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen normalisan jatszik!!


Akkor lenne durva,ha nyoma lenne a jateknak.


Mienk is igy jatszik es sok mas kutyat latok igy jatszani.

2021. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!