Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bontatlan konzervet elvitte a...

Bontatlan konzervet elvitte a 4 hónapos rotim. kivettem a szájából, és utána megfogta a nadrágom szárát és meghúzta 2x. ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

meg amikor valaki úgy símogatja, hogy 2 kézzel dögönyözi a fejét, akkor nagyon csúnyán morog a fateromra, az csinálja csak


amúgy meg ha szépen símogatják, akkor csóválja a farkát, meg egész nap csóválja, és fogadja a simit


de babázni nem lehet vele


https://www.youtube.com/watch?v=DbD3YOx1pzM


egy ilyennek 10-edét sem tűrné el


ha a fejemet a fejére rakom, hogy puszit adjak, akkor csukott szájjal, nagyon torok hangon de morog halkan



meg hogy megfogja a nadrágom

ezt nem tudom mire véljem


nem dominancia sztem, mert a másik kutyákkal amit dominancia néven művel, az 10x rámenősebb


2021. ápr. 13. 20:58
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
59%
Lesz még agresszívabb is ha így bánsz vele. Ha valamit nem akar, mint a dögönyözést, tartsd már tiszteletben, vagy ne lepődj meg ha egyszer eldurran az agya és harap. Az nem a kutya hibája lesz.
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
77%
4 hónapos, még kicsi. Viszont ezekre nevelni kell, hogy ne reagáljon így. Ahogy más is írta: tűrnie kell, szeretnie nem. Nagyon következetesnek kell lenni, különben a fejedre fog nőni. Meg kell értetni vele, hogy ne legyen ezek ellen rossz szava, és persze nem azért, mert élveznie kell a dögönyözést, hanem később bármilyen helyzetben ne gondolja úgy, hogy az ő döntése határozza meg a végkimenetelt. Ugyanis az igen nagy gondokat fog okozni pl egy sétáltatásnál, vagy akár csak szimplán az állatorvosnál...
2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

#8

veszett kutya, amelyik elpusztul, mind megmarja az embert, hiszen ezt okozza a betegség, most olvasom


miért lett volna a legtöbb veszett kutya roti, és miért lett volna a legtöbb veszett harapás okozója a roti?


amúgy a puli sem barátságos fajta, az is megharapja az idegent...

2021. ápr. 13. 21:49
 14/57 A kérdező kommentje:

#12

hogyan?


#11

nem puszilgatom, felfogtam, hogy nem szereti

2021. ápr. 13. 21:50
 15/57 A kérdező kommentje:

A SZÁJÁBÓL ki tudom venni az ÉLELMISZERT!

ÁTADJA!


tehát én vagyok a falkavezer!

2021. ápr. 13. 21:51
 16/57 anonim ***** válasza:
81%

Ezert is kellene a koznep alltal harci kutyaknak velt ebekhez "jogsi".

Mert nem ertenek hozza, csak menöznek vele. Olyan tartanak ilyen kutyakat akiknek nem lenne szabad...


1: vedd fel a kapcsolatot a tenyesztovel, hogy segitsen (ha szapis korcs akkor persze rab.sztal, sose lesz nyugtod, ezer baja lesz mentalisan es fizikailag is)

2: hamarosan ivartalanittathatod

3: kutykikepzo, rendszeres trening

2021. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
14%

Nekünk van 2 kaukázusi juhászkutyánk, egy kan egy nőstény. A nősténnyel azt csinálhatnék amit akarok, hozzábújok, befogom a lábam közé és elkezdem vakarni a combját, amit nagyon szeret, közel hajolok hozzá akkor próbál nyalni, ha elébe guggolok próbál pacsit

adni vagy csak simán lökdös stb. egyszóval barátságos. A kan viszont nem tűr ennyi mindent. Nagyon féltékeny, csak őt lehet simogatni a nőstényre rámordul vagy ha olyan kedve van meg is támadja (nem harap bele), a vakarást ő is szereti de volt

h elkezdett ettől morogni, amit te is irtál h odateszem a

fejem az övéhez az se tetszik neki, elkezd morogni. Szóval nem egyformák, a tiéd is ilyen domináns fajta lehet nőstény létére.

2021. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

#16 Ki "menőzik" vele? Keversz a haverjaiddal, öcsi.


Nagyon provokatív a megnyilvánulásod, nem tudom mit képzelsz magadról, hogy ilyen stílust engedsz meg magadnak velem szemben.

Lehet, hogy ezt otthon elfogadják, tisztelik, sőt, kedvelik, de nálam ez nem ez a helyzet. Úgyhogy kérlek rá, tartózkodj az effajta kommentektől.

2021. ápr. 13. 22:08
 19/57 A kérdező kommentje:

#16

egyébként a rottweiler egyáltalán nem harci kutya... csak hogy tudd, tejeskocsit húztak vele stb.


NEM harcoltatták az idióták más kutyákkal!


De ahhoz képest, hogy így ki akarsz oktatni, azt sem tudod, hogy nem harci kutya!?

2021. ápr. 13. 22:09
 20/57 anonim ***** válasza:
32%

"alapból mérges és kicsit agresszív típus más kutyákkal is, másikba is belecsíp, másiknak is elkapja a bundáját, akkor is ha a másik öregebb és 2x akkora"

Milyen kutyáid voltak idáig?

A munkakutya fajták kölykei sokkal "durvábban" játszanak a másik kutyával, mint pl egy goldi.

A kutyák egyik érzékeny része a fejük. Egyéni, hogy mit tűrnek el és mi ellen tiltakoznak. A te kutyádat is szép lassan meg lehet szoktatni, hogy a fejéhez , ha hozzáérsz, az jó érzés lesz.


Aláírom, lehet, a te kutyád vehemensebb kissé az átlagnál.

Ismered-e a vérvonalát, ahonnan vetted?

Mióta van nálatok a kölyök?

2021. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!