Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bontatlan konzervet elvitte a...

Bontatlan konzervet elvitte a 4 hónapos rotim. kivettem a szájából, és utána megfogta a nadrágom szárát és meghúzta 2x. ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

meg amikor valaki úgy símogatja, hogy 2 kézzel dögönyözi a fejét, akkor nagyon csúnyán morog a fateromra, az csinálja csak


amúgy meg ha szépen símogatják, akkor csóválja a farkát, meg egész nap csóválja, és fogadja a simit


de babázni nem lehet vele


https://www.youtube.com/watch?v=DbD3YOx1pzM


egy ilyennek 10-edét sem tűrné el


ha a fejemet a fejére rakom, hogy puszit adjak, akkor csukott szájjal, nagyon torok hangon de morog halkan



meg hogy megfogja a nadrágom

ezt nem tudom mire véljem


nem dominancia sztem, mert a másik kutyákkal amit dominancia néven művel, az 10x rámenősebb


2021. ápr. 13. 20:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
34%

29-es miért hülyeség? Nem traumáról írtam, csak élelem szerzés nehézségéről. Ugyanis a kérdező írta, hogy egyedüli nőstény volt az alomba. A fajta jelleg mellett van egyéniség és megélt tapasztalat, az is lehet, hogy mivel egyedüli nőstény az alomba a hím kölyköknek több tápanyag jutott, és lehet egy ilyen étkezés közben összekaptak, ezért neki meg kellett küzdenie a kajáért, és lehet ezért jobb a fogó ereje is.


Amúgy személyes tapasztalat, de kreatív megoldó technikával láttam anyakutyát megoldani ezt a helyzetet.

2021. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
mármint a #24-es nagyképű parasztnak szólt az előző kommentem
2021. ápr. 14. 08:20
 33/57 A kérdező kommentje:

#32

nem 1 nőstény volt, csak a másikat vagy másikakat már eladta

amikor mentem 1 nőstény volt és 5 kan még!


Igen, a nőstény a legkisebb volt!


A kanok nagyobbak voltak!

2021. ápr. 14. 08:22
 34/57 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudod, kik a szülei, haverkám. :)


Az, hogy a szapi azt mondta, ezek a szülei, te el is hiszed? Ennyire hülye vagy? :) kajak?


A tenyésszemlés munkakutyáknak nem tk nélküli utódai vannak, bubika :) a tk 7 ezer forint. Most te tènyleg elhiszed, hogy egy tenyésztö, aki kiperkál egy valag pènzt tenyésszemlère, jó vonalú kutyái vannak, az nem fogja lekérni 7 ezer ft-ért a törzskönyvet, hogy 50 ezer helyett 250-ért adhassa a kölyköket? Tényleg ennyire kib@szott egyszerü vagy? :)


A szapi a kèt kutyája alá szèpen betette ezt a szapis almot, amit isten tudja, honna mutyizott össze, téged meg szépen átvert. De hát nem is èrdemled, olcsó húsnak ugye híg a leve. :)



Jaaaa, hogy te már megnèzted az összes videot?! Na ne mondd, hát akkor te már egy aranykoszorus mesterkiképzö vagy, tènyleg :D hülyegyerek :D

2021. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
72%
A vèrvonalról meg annyit, premium pedigres a kutyàm, dns teszt minden. Nem szeretnék olyan korcsot szapitol, mint a tied, köszi ;)
2021. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
33%

34-es mivel nem olvastam minden választ és egy helyen azt írtad, hogy egyedüli nőstény ezért írtam, de attól még lehetett ez a szocializációs helyzet. Ez egyed kérdése, a fajta jelleg egy dolog.


35-ös írta, hogy nincs törzskönyve? Vagy csak úgy légből kapva támadod mint egy roti? :D

2021. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
85%
Írta, hogy csak a szülöknek van, ennek a kutyanak nincs. Tehát bármi is lehet.
2021. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem K*rvára mindegy,hogy szapi vagy tenyésztő hiába szapulod és firtatod a felmenőit a kutya már meg van.

És a gondjai nem örökletes problémából erednek.Szimlán fajtához nem értő gazda kezében van egy neveletlen kutya.


Nem is értem mi a fenének kell mindig elő venni ezt a szaporító témát.Tudjuk,1000x is elpofáztátok,unjátok már meg lekörmölni minden alkalommal.Úgysem segít itt okádni ezt magatokból úgysem változik semmi.Főleg ha már megvan a kutya nekik..

2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
58%

36-os hagyjátok már ezt a szapis dolgot, olyan unalmasak vagytok. Nem tudom írta-e hogy van e törzskönyve a kutyának.


Több ilyen kérdés volt, hogy fajta mentőktől hoztak volna kutyát, de onnan meg szinte lehetetlenség kutyát hozni. Nekem ha törzskönyves kutyám lenne, nem nézném le a nem törzskönyves gazdikat. Persze mert akkor azzal támogatja a szaporítókat, arra nem gondoltok, hogy épp egy kutyát mentett onnan egy-egy ilyen gazdi, ami pl. bekerült volna egy fajtamentő helyre, ahonnan meg szinte a Wc-zési szokására is kíváncsiak az embernek. Ilyet is olvastam, már szinte mindenféle kifogást kerestek, aztán meg közösségi oldalon bőgicséltek, hogy ez a kutya nem kell senkinek, pedig kellett volna. Olyan dolgokat kértek a lehetséges gazdiktól a fajtamentők, mintha valami betörők lettek volna, akik fel akarnák mérni a terepet.

2021. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
16%
38-as ha a szülőknek van, akkor utólag simán kérhetnek neki törzskönyvet, erről csak ennyit.
2021. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!