Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak ma ki kellett...

A kutyámnak ma ki kellett húzni két fogát. A füle, álla és környékük eléggé véres lett és mivel benti kutyus, szeretném megfürdetni. Mennyi időt várjak fürdetésig?

Figyelt kérdés
Érzékeny neki a szúrás helye (sántít) plusz ugye az állkapcsa körül is le kellene tisztogatni, ezért nem tudom mennyi időt kellene várnom a fürdetéssel. 1-2 nap?
2021. ápr. 14. 18:23
1 2
 11/17 qkker1 ***** válasza:
66%

"Embernek való fájdalom csillapítót véletlen se adj neki, mert megölheti. Kutyának egyedül algopirint szabad adni,"


Algopyrin merő véletlenségből nem embernek való?!

2021. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Egyedül algopirin az embernek valóból :) Úgy látom a szöveg értelmezés nem megy, de elmagyarázom újra. Embernek való fájdalom csillapítót ne adj neki, egyedül csak az algopyrin adható embernek valóból, vagy állatnak való fájdalom csillapítót
2021. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 qkker1 ***** válasza:
77%
Mintha nem egészen így írtad volna elsőre!
2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
Gyengébbek kedvéért igyekeztem kicsit pontosabban megfogalmazni, de ha valaki így se érti, akkor nála vannak hiányosságok
2021. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
2-3 nap múlva fürdetném meg,de ha nagyon büdös akkor egy kicsit vizes rongyak finomat megtörölheted
2021. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Emberek nyugiii 😁 nem kell veszekedni. Volt már kutyám és semmilyen gyógyszert nem adok neki az állatorvos megkérdezése nélkül. A fürdetést azért kérdeztem mert a lába is fáj. Elég pici (mármint kistestű és idős is), nagyon fájt neki a szuri ezért is gondoltam, hogy egyenlőre nem piszkálnám mert a fürdéshez fel kell emelnem. Hétvégén óvatosan meg lesz furdetve, addig pihizik. Nem mai csirke a drágám :)
2021. ápr. 15. 06:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy minden létező témán össze tudtok veszni. :D
2021. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!