Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a yorki szép?...

Szerintetek ez a yorki szép? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


kepfeltoltes.hu/view/100821/F_nyk_p1874_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]


[link]


2010. aug. 21. 19:19
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
Csak viccből:))) egyiken csak az orra hegye látszik:))
2010. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az utolsó?: D sokan mondják hogy el kéne vinni szépségversenyre mert tényleg nagyon szép és hogy érne el helyezést.. de nincs sok kedvem hozzá..meg nem is bírna nyugton ülni a többi kutyával: D
2010. aug. 21. 21:55
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz,hogy tud vinni szépségversenyre,hosszú szőrben kéne tartani már kiskorától fogva,nem szabadott volna levágatni,mert attól tönkre megy a minősége.


Meg ahhoz mondjuk kéne törzskönyv,tenyésszemle stb..


De amúgy aranyos,bár nekem a yorki akkor szép ha nem vágják a szőrét.

2010. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de nem olyan versenyekre ami már olyan nagyon komoly hanem mondjuk városi napokon lehet jelentekzni a városba minden kutya mehet akinek van törzskönyve és van mindenféle helyezés meg ajándékok. de én meg félek elvinni.. amikor körbe kell menni félek hogy lefekszik vagy valami és ott kell neki cuppogni: D
2010. aug. 23. 16:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Legyen abban a kezedben,amiben nem tartod a pórázt egy kis kocka virsli,mielőtt elindultok mutasd meg neki,végig azt fogja majd figyelni és nem fog lefeküdni..

Egyébként is ha már valamennyire tanítottad,akkor nem fekszik le.


Nekem havanesem van hosszú szőrben tartott mi majd megyünk olyan kiállításra amit a rendes kiállítással egy helyen szerveznek,csak direkt hobbi és nem tenyészkutyáknak van,az enyém már ivartalanított.


Egyébként sztem növeszd meg a tiéd szőrét úgy sokkal szebb és a fajta standart azt írja elő.

2010. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akiteki ***** válasza:
És akkor mi van, ha lefekszik? De az sem biztos, nem próbáltad.
2010. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos!
2011. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!