Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran álmodik a kutyád?

Milyen gyakran álmodik a kutyád?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy csak akkor álmodik, ha történik valami nem szokványos aznap, pl. ma vagy 10 szarvas legelészett a mezőn, és volt szerencsénk pár percig gyönyörködni bennük. Na most morgólodik, ugat, mozgolódik, de közben mélyen alszik. Lehet ebben valami összefüggés, hogy az izgalmas részeket újraéli?

Egy átlagos napon nem, vagy legalábbis csendesen álmodik.



2021. ápr. 16. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ezzel kapcsolatban összefüggést (ettől még lehet), de az enyém kb hetente 1-2x álmodik
2021. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vettem észre logikát a gyakoriságában, az én kutyusom elég ritkán álmodik, talán 2 hetente egyszer(ha). De ugyanúgy megteszi ezt egy átlagos és egy mozgékonyabb napon.
2021. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém napi többször is álmodik. Nem vettem még észre összefüggést, de érdekes feltevés.
2021. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember és az állat is mindig álmodik, akár egy 10 perces szundi alatt is tud, csak nem emlékszik rá ha felkel, vagy te nem látod épp egy állaton.

Igaz, macskám van, de emlős emlős. Kb minden szundi alatt jár a szeme, mormog, rándulgat,"fut". Pedig szobamacska.

2021. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Az én kutyám mikor alszik kb mindig álmodik valamit, legtöbbször lefetyel valamit a nyelvével vagy csak random elkezd morogni xd

Szerintem nincs összefüggés a között hogy éppen milyen inger érte a nap.

2021. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy mint az emberek is, mindig álmodnak. De az elképzelhető, hogy akkor intenzívebben, ha egyébként is valami intenzív történést dolgoz fel álmában. Ettől függetlenül akkor is álmodnak ha ez nem látszik kívülről, dettó mint az embereknél.
2021. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tobbszor almodnak, csak nem mindig mozognak.

Az en kutyam is egyebkent ha valami izgi tortent akkor alvas kozben jar a laba, nyalja a szajat. Szerintem kajarol almodik a kis ehenkoraszom:)

2021. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A miénk gyakran mozog is amikor alszik. Valamikor megpróbál oldalfekvésben futni, néha halkan ugat, vagy egy kicsit morog, de általában csak mocorog pedig alszik közben.
2021. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom szinte minden nap alszik, nyüszög, vagy rebegteti a szemét, megemeli az ajkát, rúg a lábával.
2021. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!