Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta megszületett a kisfiam...

Amióta megszületett a kisfiam (6 hetes), szinte minden nap róla álmodok. A fáradtságtól lehet? Más is álmodik gyakran a babájával?

Figyelt kérdés
Amikor éjszaka sikerül aludnom 3-4 órát, sokszor arra riadok fel, hogy nincs az ágyunkban a kisfiam. Elkezdem keresni, aztán rájövök, hogy csak álmodtam - a kiságyában alszik a másik szobában.
2009. aug. 7. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Álmodok de csak azóta mióta gagyarászik.4 és fél hós
2009. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem álmodtam vele:)14 hós
2009. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez olyan érdekes! Miután megszületett a lányom, mindig azt álmodtam, hogy ott fekszik az ölünkben /pedig sohasem aludt közöttünk/ és vagy 2 hónapos volt, mikor elmúlott ez a visszatérő álmom. Volt, hogy szóltam a férjemnek, hogy meg ne nyomja, vigyázzon, és emlékszem is rá, tehát már nem aludtam teljesen. Nekem el múlott, lassan 5 hónapos.
2009. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De érdekes!

Én is álmodtam olyat, hogy velünk aludt a kisfiam és szóltam a páromnak, hogy vigyázzon a gyerekre, nehogy megnyomja! :-)

2009. aug. 7. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyakran álmodom vele, 6 hónapos. Korábban, mikor éjjel is többször etettem, bár fárasztó nem volt, mert sokat nem éjszakáztunk, de többször volt, hogy mikor megébredtem, még félálomban azt hittem, hogy csak szoptatás közben aludtam el, és hirtelen nem tudtam, hova tűnt a kezemből, azt hittem leejtettem. És ez többször előfordult. Ő pedig aludt az ágyában, szó sem volt elbóbiskolásról. De hirtelen nagyon rossz érzés, hogy tapogattam...
2009. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam. Minden éjjel taogattam az ágyat félálomban (volt, hogy a férjemet), mert azt hittem ott van, pedig soha nem aludt közöttünk. Én is sokszor éreztem azt, hogy csak elaludtam szoptatás közben, és sokszor azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Az én babám 3 hónapos múlt, de még mindig elő szokott ez fordulni (bár már sokkal ritkábban).
2009. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 10. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!