Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rám morgott a kutya mikor el...

Rám morgott a kutya mikor el akartam tőle venni egy nagy követ nehogy lenyelje, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éves nagyon barátságos golden retriever. Sosem volt vele baj, nem kapott oda nem morgott rám. Ma viszont észrevettem hogy egy torkonakadós méretű kővel rohangál, szóval el akartam tőle venni. Szóltam neki hogy add ide, és mikor elkezdtem a szája felé nyúlni, nagyon hangosan rám morgott, és megugrott felém, majd elment a kaviccsal. Utánamentem, nagyon ráordítottam, és a fenekére racsaptam egy hatalmasat. Nagyon mérges vagyok rá amiert ezt csinálta, ez kb 10 perce történt, mikor lehetek vele újra kedves? Mert nem üvölthetem le aztán pedig simizhetem meg játszhatok vele. Es ezután mi a teendő? Kérném a “verd el a seprűvel” és hasonló válaszok mellőzését

2021. ápr. 17. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
ha ennyi esze van akkor had nyelje le
2021. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

En egy darabig ignoralnam, ra sem neznek, ugy viselkednek, mintha ott sem lenne. Utana pedig jo lenne tisztazni, hogy ki a falkavezer.

Nalunk juci van, egyetlen egyszer morgott a paromra mikozben evett, hazikosztot kapott, aztan azt jobban feltette, pedig csak megsimitotta a fejet miutan kiszedte neki a kajat. Nem hagyta ra, amig nem vegzett a kajaval, addig gyurkeszte, gyomoszolte a bundajat. Azota a szajabol is ki lehet venni. Lehet a te kutyid is megertette ennyibol, kamaszodo korban van, aztan feszegeti a hatarait. A lenyeg, hogy sose hagyd ra, ha rosszat csinal.

2021. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
#2 Mi az a Juci?
2021. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem német juhász a juci, de ez csak egy tippü
2021. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
az "ü" betű nem kell, azt nem akartam oda írni, nincs is ott, ne is olvassátok! :)
2021. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny állat miért kell így hívni?
2021. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Mellé állsz oldalról, nyakörv megfog, kissé felfelé emel , mondod neki-kérem! és elveszed azt, ami a szájában van.
2021. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, német juhász a juci. :)
2021. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna a kérdésre és nem csak széttrolkodná a kettest??
2021. ápr. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!