Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon húz a kutyám, mit...

Nagyon húz a kutyám, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

4 hónapos. Már-már fuldokol a nyakörvében, de azért is szalad előre. Próbáltam, hogy megállunk, ahányszor húz, de utána ugyanúgy folytatja. Aztán jött, hogy ahányszor húzott, rántottam egy kicsit a pórázon, de az se vált be. Nagyon rövidpórázon sétáltatom az utóbbi időben, mire hazaérünk leszakad a karom. Egyelőre visszatudom tartani, de nagytestű lesz, muszáj kinevelni ezt belőle. Már nagyon kétségbe vagyok esve, minden tippet hálásan fogadok.

Kutyasulira nincs lehetőség.


2021. ápr. 17. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

"Kutyasulira nincs lehetőség."

Miért nincs?

2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy Isten háta mögötti kis faluban élek, baromi messze van a legközelebbi kutyaiskola, ha pedig valahogy meg is lenne oldva az utazás, hiába mennék, mert zárva van a járvány miatt.
2021. ápr. 17. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Elsőnek:

Talán mert nem mindenki engedheti meg anyagilag?

Van ideje nincs rá?


A kérdezőnek pedig, én úgy szoktattam le a kutyám arról, hogy húzzon, hogy ha elkezdett húzni, megrántottam a pórázt és elindultam vele a másik irányba, ha akkor is húzott, ismét megcsináltam ezt. Nem tudom mennyire hatékony, de az én kutyám azóta nem húz :D

2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Tévedés. A kutyaiskolák nyitva vannak, csak létszámkorlát van. Ha falun élsz, akkor minden más is messze van tőled, boltba, munkába, iskolába mégis tudsz menni. Nem érdekes ez? Szerintem azért megyén belül nem nagy kunszt mozogni, márpedig minden megyében van legalább egy kutyaiskola.
2021. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért húz mert elöl mehet. A farkasoknál csak a falkavezér mehet elöl. Azt hiszi ő az. Ha eléd megy állj meg, ha mögötted jön jutalmazd valami száraztáppal.
2021. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2021. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rottweiler keverék.
2021. ápr. 18. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
cool
2021. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Felnott amstaffot tanitottam meg visszafordulasos modszerrel.


Amikor huzott,visszafordultam. Amikor epp laza volt a poraz,dicsertemmeg falat. Aztan visszafordultam. Es haladtam tovabb a cel fele. 8 honapig tanitottam. Ugyh turelem.


Ha a logikaban nem erted meg a tanitast,akkor a kutya se fogja megerteni.

Kovetkezetesseg es turelem.


Nyakorvet a fule ala szorosan tedd.


Ez bevalt. A kiskutyasok mwg nem tudjak mirol beszelunk .

2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!