Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egyszerre két kutyaiskol...

Lehet egyszerre két kutyaiskolába járni?

Figyelt kérdés
Kerestem iskolát, kettő maradt a végére amiből választanom kéne de egyikben nincs agility, másikban meg őrző-védő nincs... Olyat tudok csinálni hogy az egyikbe járok őrző-védőre meg amúgy tanulni, és a másikba meg csak agility edzésre? Vagy ez iskolától függ?
2010. aug. 21. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen nem kell az orrukra kötni hogy hova járok még?
2010. aug. 21. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két külön foglalkozásra jársz az úgy nem gáz. Meg gondolom meg is értik ha egyszer nincs lehetőség mindkettőre az adott iskolákban.
2010. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! Oda jársz, ahova szeretnél. Bár úgy tudom, hogy a akutyaiskolák tarták a kapcsolatot egymással, szóval nem érdemes titkolózni, de nem kell feltétlenül mindenkinek úgy köszönni, hogy "szia, nem csak ide járok, hanem egy másik kutyasuliba is". :D Szóval érted. Szóval, ha neked anyagilag belefér (és az időbeosztásodba), hogy két különböző kutyaiskolába is járj, akkor csak rajta. Minden esetre én felhívnám a helyedben mindkét kutyasulit és érdeklődnék, hogy muszáj e kijárni az alapfokú, középfokú tanfolyamokat, vagy lehet e külön őv-ni..stb.
2010. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az agilityhez csak egy vizsga kell ott azt meg mindegy hogy ott szerzem meg vagy csak a kész vizsgával állok eléjük. A másik helyen meg járnék az engedelmes tanfolyamra is. De amúgy gondolom csak azt kéne kifizetni amire járok nem az egész díjat?
2010. aug. 21. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kell megkérdezni. Én nem tudom, azt sem tudom, melyik kutyaiskoláról van szó. Vagy nézd meg a honlapjukak, ott szokott lenni árlista. :)
2010. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Először végezd el az alap engedelmességet. Abban a suliban, amelyikben jobbnak találod annak az oktatását. Utána eldöntheted, merre tovább. Egyszerre úgysem fogsz mindkettővel foglalkozni.
2010. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne egyszer agilityzni és őrző-védőzni? Az őrző-védőből nem kell profi legyen, az agilityről meg még nem tudom hogy tetszik-e a kutyának. Nem akarok tökéletességet mindkettőből, csak csinálgatni. Amúgy pedig nem fogok feleslegesen alapengedelmességre járni amikor már évek óta tudja a kutyám azokat (és nem csak a hátsó kertben még mielőtt ezzel jönnél). Nem mindenki egyforma. Az iskola honlapján írva van hogy bármikor lehet csatlakozni és egy bh, k99 stb vizsgával lehet kezdeni az agilityt, tehát nem kötelező végig járni a tanfolyamokat. Miért fizessek arra ami már megvan? Ezt nem engedethetem meg magamnak több szempontból sem.

Köszi a válaszokat. :)

2010. aug. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!